Wpis z mikrobloga

@samuraj24 też mnie to #!$%@?, wczoraj na przykład przejrzałem relacje tego typu "twórców" na YT. Jedna taka jutuberka ma koło pół miliona subów, zarabia na tym pewnie kilka, kilkanaście tysięcy na miesiąc, ma koło 30 lat na i nagrywa filmy dla dzieci z podstawówki , a przynajmniej tak mi się wydaje po tytułach i miniaturkach
@samuraj24: co się dziwić, ona jest praktycznie z ulicy wzięta, tzn instagrama.

Gdyby połowę *naszych instagramoeych gwiazd* postawić przed kamerą telewizyjna, to wypadli by gorzej albo tak samo.

@Horaccy: prowadzący widać że miał problem z akceptacją wyników ankiety xD stwierdził, z przecież można zrobić miejsce gdzieś z boku dla bombelków

@samuraj24: ktoś dał na to zielone światło. Ktoś ich ogląda. Ktoś im datki zostawia. Głównie dzieci.

@Niebieski_mazak: no
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: pewnie biedna pracy nie mogła znaleźć i dopiero tvn ją przyjął jak kazadi dając im zadość uczynienie za krzywdy w wysokości 50 tys miesięcznej wypłaty.

No jak się chodzi do domu pogrzebowego na rozmowę o pracę ubranym jak do cyrku to tak jest.
ona jest praktycznie z ulicy wzięta


@ravau: i tylko dlatego że ma zagraniczne korzenie xD taki TVN nie ma w połowie tylu pracowników urodzonych/pochodzacych zza granicy co TVP - ona, El Gendy, Pereira, Cozza xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: typiara która się specjalnie maluje żeby przypominać latynoskę jest wyzywana od czarnuchów XD to prędzej ten ziomek może paść ofiarą hejtu bo ma korzenie bodajże syryjskie. No ale na czymś trzeba się wybić niestety. Dzisiaj #!$%@? o betowenie że w Polsce rasizm, szowinizm, antysemityzm jest modne więc pewnie łatwo poszło
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: jak ona nakłada ciemny podkład i puder, byle by być jak najbardziej egzotyczną. Z tymi reakcjami na ulicy to ściema. Ostatnio jakiś losowy filmik mi się wyświetlił na YT z gościem/vlogerem który zwiedza polskę, czarnoskóry, z katowic jechał do Bielska-Białej pociągiem i łaził po ulicach, zachwycony jak tu każdy jest miły i sympatyczny. Nam na siłe cisna przekaz, ze my zaścianek i z łukami gonimy za murzynami. Prawda jest taka,