Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,
Nie wiem jakie macie wrażenia z korzystania z sieci @play_polska ale z całego serduszka radzę trzymać się od nich z daleka.

Najpierw przeniosłem numer do Play Next, czekałem 5 dni aż aktywują swoją usługę - przez ten czas mój numer telefonu był nieaktywny, nie mogłem ani dzwonić, ani obierać. Następnie potrzebowałem duplikatu karty sim z powodu kradzieży telefonu. Powiedziano mi na live chatcie, że w Play Next karty są wysyłane tylko i wyłącznie kurierem i zarejestrowano moją prośbę o duplikat karty.... Codziennie przez 3 tygodnie pytałem jak wygląda sprawa duplikatu karty, czy już została wysłana - zawsze otrzymywałem odpowiedź, że "zgłoszenie jest rozpatrywane". Po 3 tygodniach poddałem się i poprosiłem o przeniesienie numeru do Play na kartę żebym mógł odebrać duplikat sim w salonie. Teraz próbuję przenieść drugi raz ten numer do innej sieci, a wspaniały Play po raz kolejny odrzuca wniosek o przeniesienie twierdząc, że numer należy do t-mobile... Oczywiście mogę dzwonić, odbierać, nawet doładować konto w play, ale według nich numer należy do t-mobile..

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że odcięli mnie kompletnie od numeru służbowego na kilka tygodni, gdzie większość zamówień od moich klientów przyjmuję właśnie drogą telefoniczną. Nie chce nawet liczyć jakie orientacyjne straty mogły mi przynieść ich wyczyny...

Drogie Mirabelki i Mireczki,
tak jak wspomniałem na wstępie, radze unikać Play!
Mam nadzieję, że uda mi się ten numer przenieść jak najszybciej.

#play #telefony #oszukujo #afera #ios #android
  • 4
  • Odpowiedz
@jannekk: nie potrafie zrozumiec jak ktos moze sobie pozwolic na takie traktowanie w przypadku numeru firmowego? Przeciez po pierwszych 24h od momentu jak cie odcielo, powinienes zglosic pisemna reklamacje do wszystkich swietych, w tym dopisac ze powiadamiasz o tym konkretny urzad odpowiedzialny za telekomy, a nastepnie to zrobic.

Serio dzwoniles na infolinie pytales o karte/dostep, tam obsluga albo niezorientowana, albo majaca #!$%@? spuszczala cie na drzewo, a ty dziekowales za informacje
  • Odpowiedz