Wpis z mikrobloga

Nie wiem nawet jak to skomentować co tu przeczytałem. Napisałem post o koledze który nie żyje od 2004 roku. Użytkownik @szwarceneger zapytal mnie się : "nasrałeś mu na grób przynajmniej"

Ku... Po prostu... Jak można w ogóle pomyśleć o czymś takim. Była afera z pluciem na groby przez jakąś debilke i wtedy myślałem że to już szczyt ludzkiego #!$%@?, ale dzisiaj @szwarceneger pokazał że można pójść dalej. Ze można koledze nasrać na grób. Ja tego tak nie zostawię.
Stivo75 - Nie wiem nawet jak to skomentować co tu przeczytałem. Napisałem post o kole...

źródło: comment_7Bj7JSpqLuXKbLqNF1PJbpaerU8TGJug.jpg

Pobierz
  • 62
@Proxnik: Nie chodzi o niego, ale o co to reprezentuje. Skoro on reprezentuje społeczność reprezentuje też ciebie. Takich ludzi trzeba eliminować ze społeczności. Jak było znalezisko o dziewczynie co pluła na groby to wykopałeś czy zakopałeś? Wstrząsnęło to tobą?
sluchaj, zreflektowal się w ostatniej klasy podstawówki i przeprosił, coś więcej trzeba żeby go teraz bronić?


@Stivo75: A jak przeprosił za skrzywioną psychikę, depresję, problemy w rozwoju, spowodowanie aspołeczności i szereg innego gówna, które z reguły ciągnie się za człowiekiem już całe życie, to luz xDDD