Wpis z mikrobloga

Na początku przepraszam, że wpis dodaje dopiero teraz, miało być wcześniej ale chciałem żeby to wszystko miało ręce i nogi, choć i tak nie wiem czy uda mi się wszystkich zawołać.
Zacznę od samego początku, będę opowiadał dosyć szczegółowo żebyście poczuli się tak jak my, bo to było niezapomniane doświadczenie. xD
Wstałem 7:30, ogarnąłem się, uprasowałem koszule i pojechałem po kumpli, okazało się, że jeden nie da rady po wczorajszej imprezie, więc pojechaliśmy we trzech. Wszyscy chodziliśmy przez 4 lata do jednej klasy więc mieliśmy wszystko w jednym paluszku jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przed liceum byliśmy jakoś o 9:30, rozpoczęcie roku miało być o 10:00 na boisku szkolnym, więc już o tej godzinie widzieliśmy masę ludzi jak na małe liceum. Od razu zaczęliśmy wypytywać małe grupki osób (2 góra 3) z której klasy są, po kilku podejściach znaleźliśmy dwie osoby z pierwszego roku. Była to różowa i niebieski. Chwilę pogadaliśmy, zaczęła się oficjalna część, apel, podanie klas do jakich mamy się rozejść i tyle. Zapisaliśmy sobie numery sal do jakich mają udać się pierwszaki i poszliśmy szukać klas. Pierwsza odpadła,druga i trzecia też, więc chwilę straciliśmy, trafiliśmy na bio-chem, przed drzwiami ok.25 osób w tym było chyba 10 #plodnajulka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka z nich było naprawdę ładnych, takie mocne #prokuratorboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Podeszliśmy do trzech które w grupce już sobie rozmawiały i się przedstawiliśmy, szybko się zapoznaliśmy, na szczęście pytania o wiek nie było. xD W klasie kumpel (typowy CHAD) usiadł z jedną w ławce, dwie pozostałe razem my z kumplem razem. Reszta osób w klasie wykazywała nami lekkie zainteresowanie, widocznie szybko się wyróżniliśmy m.in dlatego, że zadawaliśmy kilka pytań do naszego wychowawcy, głównie o pierdoły. Powiedzieliśmy, że nie ma nas na liście ponieważ dwa dni wcześniej się dopisaliśmy do klasy. #julki wida było, że są zainteresowane nami, wymieniliśmy się fejsbukami, chcieliśmy je zaprosić po zakończeniu na piwo ale skończyło się za wypaleniu fajek przed szkołą, były już umówione za znajomymi, ale powiedziały, że jutro jak najbardziej możemy wyskoczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podczas rozmowy w klasie przypadkiem usłyszeliśmy kilka dobrze mi znanych określeń z ust nowych kolegów, a dokładniej to w ławce dwóch kumpli używali m.in "spermjage","różowepaski" od razu dało nam to do myślenia, że muszą mieć tu konta xD Tak, prawdopodobnie to czytacie, jest szansa, że rozpoznacie po tym zdjęciu. (twarze zamazane właśnie z tego powodu) Ogólnie przyznam, że akcja super wyszła, ludzie byli bardzo otwarci w klasie, jak na rocznik '03 czy tam '04 byli bardzo inteligentni.
Teraz najlepsze, ten kumpel CHAD wpadł w oko tej lasce z którą usiadł i cały czas gadał, przed chwilą mi napisał, że rozmawiał z nią ponad 2h przez tel. Okazało się, że jest ona bardzo otwarta na nowe znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kumpel szybko wszedł na tematy #seks i zapytał wprost czy jest zainteresowana #fwb z nim. Z początku była średnio chętna, ponieważ on jej się podoba, jest fajnym facetem i nawet myślałaby o tym żeby byli razem. Sądzę, że nie miało wpływu na to, że miał koszule ralph lauren, diesla na nadgarstku i iphone xs max. xD On jej zaczął tłumaczyć, że strasznie mu się ona podoba i seks na samym początku znajomości może być lepszy, szybciej się poznają itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po chwili ona się zgodziła, żeby w piątek spotkali się u niego w mieszkaniu (tak ma własne, była lekko zdziwiona ale powiedział jej, że rodzinny dom ma 50km stąd i nie opłacało by mu się dojeżdżać. Także kumpel ogarnął sobie #plodnajulka na #fwb w weekend a kto wie co z tego dalej wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) (w sensie jeśli nie wyda się to, że my jednak nie jesteśmy uczniami tej szkoły xD
To chyba na tyle, chcieliśmy to inaczej trochę rozegrać, ale wyszło jak wyszło. Fajnie było znaleźć się w szkole, na rozpoczęciu po kilku latach. Wspomnienia wróciły, naprawdę było warto zaryzykować wezwanie policji czy #!$%@? nas przez ochroniarza jak ktoś we wpisie pisał xD

Chyba niczego nie pominąłem, jak coś sobie przypomnę, albo kumplowi uda się bzikanie z tą panną to napisze tu albo zrobię nowy wpis.

mateusz-zahorski - Na początku przepraszam, że wpis dodaje dopiero teraz, miało być w...

źródło: comment_U9ViJ789EhJUInTWnT2qg7Ik1yZfLPGr.jpg

Pobierz
  • 114