Wpis z mikrobloga

Tak będzie wyglądała mapa #cyberpunk2077

Opierając się na parosekundowych ułamkach trailerów, gamepleji oraz pojedynczych skrinach, a także na szczegółach z pokazów E3 i Gamescom, oraz przede wszystkim na mapie metra z pierwszego trailera pojawiła się na parę sekund w scenie w pociągu, która co ciekawe dalej jest aktualna porównałem ją orientacyjnie przestrzenno do różnych rzutów na różne okolice z Pacifici z ostatniego filmiku Deep Dive, stworzyłem mapę, która najprawdopodobniej będzie prawie identyczna, co faktyczna mapa Night City i okolic z Cyperpunk 2077

Jest to na razie początkowy zarys, zamierzam nanieść więcej na tę mapę, ale bynajmniej jest to już coś. Czerwona przerywana linia oznacza prawdopodobne granice miasta, poza tą linią znajdują się te tzw Badlands.
Z ciekawych odkryć, których dokonałem - Orbitalna Stacja Kosmiczna znajdować się będzie na wyspie, a centralna część miasta będzie odgrodzona od oceanu wielką, długą tamą
PS to pewne CGI które widniało na scianach pokazowych na konferencjach CDPR to tylko luzna wizja artystyczna, która nie ma nic wspólnego z tym jak Night City będzie faktycznie wyglądało
Pobierz
źródło: comment_jaPWwTsbwxFNWBtOPKgfRbXH3F4raoq8.jpg
  • 5