Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #reprezentacja #brzeczek #pzpn #chlopakinieplacza #heheszki

F: Ty, jak ty się nazywasz, bo zapomniałem. Doniek? Stoniek?
B: Boniek
F: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bonek. Wygrałeś coś z reprą jako trener?
B: Nie.
F: No właśnie, a ja znam kogoś kto wygrał i opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd pochodzą #!$%@? trenerzy?
B: Z Polski.
F: No właśnie. PZPNOWY beton pchnął ich w trenerke bo kiedyś grali w piłkę. A myślisz, że to taka prosta sprawa zostać trenerem kadry, dostać najlepszą, doświadczoną grupę graczy od lat i coś z nimi ugrać?
B: Chyba nie.
F: No jasne, że nie. Udało się to zrobić Nawałce bo brał takich tylko co byli w gazie albo chociaż grali za granicą i ich klubowy trener wyciągał z nich to co najlepsze bo musiał coś z nimi ugrać. I ci wszyscy piłkarze porobili kariery i dostali super transfery. Pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu. Pojawił się VAR, odnowa biologiczna, prywatny samolot, ale co z tego, jeżeli ich prowadzi miernota bez planu, bo Brzęczek jest człowiekiem, który na własnym podwórku dał się #!$%@?ć z Rakowa Częstochowa, a z Wisłą Płock osiągnął 5 miejsce więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje czego innego niż dobrego trenera, kapujesz?

Gra repry boli jak drzazga w fiucie, niech ktos cos!
  • 1