Wpis z mikrobloga

@honey___badger muzeum to też szerokie pojęcie masz muzea sztuki, muzea sztuki nowoczesnej, muzea techniki, we Wrocławiu z dobrych opcji to Narodowe a to już wiesz, Hydropolis, Kolejkowo (nadal wytwór kultury a w tej skali to wypas), Muzeum Sztuki Cmentarnej (cmentarz Żydowski), MovieGate, oprócz tego można iść do Galerii BWA czy tej w bunrze przy Placu Strzegomskim, dobra opcja na wieczór to też Galeria Neonów.
@ZdeformowanyKreciRyj: @Qaktuz: @metaforyczny_kierowca: @htsz: @GoofyWr2: @PurpleHaze: @aikonek:
ok myślę, że winien jestem dwa słowa podsumowania, propozycji było tyle ,że udało się rozłożyć to na kilka spotkań. Ograniczały nas godziny pracy ale jestem zadowolony. W końcu spędziłem chwile z kimś kogo lubię a nie siedziałem na tylku.
Miejsca które zwiedziłem:
- muzeum neonów - chodź nadal część z neonów nie działa to czuć tam super atmosferę,
@honey___badger: po drodzę zwiedziliśmy jatki, rynek i oczywiście wybrzeże odry, pozdrawiam też ludzi z entropii ^^ btw opisuję to wszysto ze strony nowika, jako, że niemal wcale nie zwiedzałem podczas mojego pobytu we wrocku, wszędzię byłem po raz pierwszy( ͡° ͜ʖ ͡°) na spontanie,

Teraz tylko brakuje mi Jej.