Wpis z mikrobloga

T2 - Kolejki 5-8 #lacunafutbolowo
#lacunafabularnieczarnolisto

-------------------------------------------------------------

Sezon już w pełni i żadna z drużyn nie może już używać w wywiadach określenia "pierwsze koty za płoty". Pierwsi liderzy powoli się krystalizują. Czerwone latarnie nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Kibice z pewnością nie mogą się już doczekać, by zobaczyć jak poszło im faworytom. Przegląd zacznijmy tradycyjnie od najwyższej klasy rozgrywkowej.

Ekstraklapa elektryzowała nas pojedynkiem, który można byłoby nazwać powtórką finału Pucharu Wysokiej Rangi. UKS Batory VI i tym razem okazał się być lepszy od Technokratycznej Drużyny Piłkarskiej, pokonując srebrnych medalistów 1:0. W innych ekscytujących spotkaniach Alpenfestung nie było w stanie zatrzymać rozpędzone Pędzące Kaloryfery, ulegając im aż 1:4. Hokejowego wycisku nie uniknęli również "Technokraci", przegrywając 0:4 z OKS Huwdu. W tabeli wciąż prowadzi Drużyna A, mając 1 punkt przewagi nad "Stefanami" i dwa nad "Technokratami". Unia Przejazdowo przeżywa kryzys na początku sezonu. Trzy remisy, pięć porażek i siedem punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie oraz kwalifikację do Pucharu Wysokiej Rangi.

Tabela Ekstraklapy

Wyniki Ekstraklapy

Statystyki Ekstraklapy

zaplecze w porównaniu do wyższej klasy rozgrywkowej wydaje się być bardziej nieprzewidywalne. Na pozycję lidera wskoczył Skup Katalizatorów Lutycka 11 Poznań, wyprzedzając o jeden punkt HALABARDA Żorżtołn. Popularne "Halabardy" bardziej od aktualnej pozycji w lidze świętują z pewnością zwycięstwo nad SKS Georgetown. Pełen zwrotów akcji mecz zakończył się wynikiem 2:1 na ich korzyść. Na drugim końcu tabeli wylądowała Nazwa Drużyny, która w tej kolejce zdobyła zaledwie jeden punkt po dość szczęśliwym remisie z PS Paruwixy Salcefixony. Środek tabeli wydaje się jednak wciąż w ich zasięgu.

Tabela Zaplecza

Wyniki Zaplecza

Statystyki Zaplecza

Wbrew obiegowej opinii zawodnicy Okręgówki nie tylko nie kopią się po głowach, próbując pokonać swoich rywali, ale i prezentują całkiem solidny poziom rozgrywek. Tak jest przynajmniej w przypadku Czarnych Baranów, które po trzech zwycięstwach i jednym remisie objęły fotel lidera Okręgówki. Z kolei Dorosłe Zrobotyzowane Kung-fu Orły z pewnością potrzebują aktualizacji oprogramowania. Dwa remisy i dwie porażki z pewnością nie są szczytem możliwości tej drużyny, która po 8 kolejkach zgromadziła zaledwie 5 punktów.

Tabela Okręgówki

Wyniki Okręgówki

Statystyki Okręgówki

-------------------------------------------------------------

Kiedy wydawało się, że problem alkoholowy został rozwiązany, tudzież zamieciony pod dywan, piłkarze niespodziewanie udali się do trenera z petycją. Ich zdaniem poranne treningi zaczynają się zbyt wcześnie (o 8 rano), co według nich nie pozwala optymalnie przygotować się do popołudniowych meczów, rozgrywanych zwykle w godzinach 13-18. Piłkarze proszą o przesunięcie porannych treningów na godzinę 10:00.

-------------------------------------------------------------

@achtunki @Akumulat @Anagama @Askaukalis @Awerege @BetonowyBrodaczBezAfro @czarnybaran20 @Ex2light @execbb @FPNGda @Futsalista_cisowianka @gasior22 @Half_Marathon @JuliaMay @Kevin00 @Kiciupiciu @Kolorowy_jelonek @krasnoludkolo @Kroomka @KrzemowyDuch @kvvach @Lisaros @Matei123 @Onde @pan_kleks8 @pete111 @piotrek_18_89 @pocotosienoginoco @Poliuretanowy_Mariush @profesjonalna_skarpeta @Queltas @Rak_Codzienny @Stah-Schek @Trollinsky @volski_ @Waspin @William_Adama @Wysu @Yokaii @ZdenerwowanyBialorusin @Zeroskilla @Zerri

Podejmij decyzję, plusując JEDEN z komentarzy poniżej. Czas na podjęcie decyzji upływa 9.09 o godzinie 08:00

Zasady awansów i spadków - tabele poglądowe

#lacunafabularnieczarnolisto
Pobierz lacuna - T2 - Kolejki 5-8 #lacunafutbolowo
#lacunafabularnieczarnolisto

---------...
źródło: comment_0lvLA3CXzaziiwxte5ckIJYKegBz11NM.jpg
  • 16
@lacuna
Sztab szkoleniowy gdzieś na 145 hektarze za wioską elfów godzina 13:28

- Panowie przegrać dwa mecze i zremisować dwa to nie wstyd. Ja rozumiem pić do 7:00 rano w dniu meczowym. Ale do ku**wy nędzy zasypać na trening na 12:00 to już szczyt niesubordynacji! Wprowadzam nakaz snu minimum 12 godzin na dobę i zakaz wychodzenia z łóżek przed 9:00.
- Trenerze a na siku?
- Wąski i tak zawsze sikasz przez
Trener RKS HUWDU

-Cooo, zbyt rano treningi? Który to powiedział?
-No ja panie trenerze, ciężko tak o 8 biegać na kacu.
-Oj Bobryk Bobryk, i co ja mam zrobić?
-Przesunąć trening na 10, wszyscy wtedy damy radę.
-Hm, możemy pójść na kompromis. Treningi przekładamy na 12 i ani minuty wcześniej. A i zapomniałem, sponsor przywiózł nam nowe bluzy.
Pobierz Z.....n - Trener RKS HUWDU

-Cooo, zbyt rano treningi? Który to powiedział?
-No ja...
źródło: comment_UrKntaFYF3mmVJiOhH44srBFXiQd8DYp.jpg
@lacuna
Skróty meczów "Chemiczek" Czarnobyl

@kvvach
FC Homokomando (2) - (0) Chemik Czarnobyl

Gdy przed pierwszym gwizdkiem nad stadionem zawisł helikopter i jednocześnie zaczęli z niego spuszczać się piłkarze Homokomanda, myśleliśmy że to przesadny pokaz siły. Niestety w trakcie meczu pokazali że brudne zagrywki i ciosy poniżej pasa nie są im obce. Zasłużone zwycięstwo przeciwników.

@Half_Marathon
Chemik Czarnobyl (2) - (0) Polonia Naleton

O piłkarzach z Napletonu można powiedzieć wiele, ale na
@lacuna

DZKO
- Panie inżynierze, nie widać skutków ostatnich zmian, orły są na ostatnim miejscu w tabeli.
- Niestety, w każdym meczu moje maszyny doznają usterek - a to zgubią śrubkę, a to sprężynka wyskoczy. Zaczyna mi brakować części zamiennych, ale spodziewam się paczki z Chin, więc to tylko kwestia czasu, kiedy orły osiągną pełną gotowość bojo... eee, sportową. Na razie ograniczę testy mechaniczne, moja drużyna będzie uruchamiana rzadziej, za to skupię
@lacuna: JuliaMay Dział HR w firmie i trener drużyny Dziewczyn w IT

-Wspaniale po ściągnięciu taktyk z internetu wszystko działa!
-Jak to z internetu?
-No na początku ustawiałam sama ale nie umiem dobrze dobrać poleceń więc pobrałam z warsztatu Steam i teraz działa.
-Czyli gramy według taktyk z jakieś gry?
-Jakiejś gry pff, działa? To nie ruszać. A i zaczynamy ciężej trenować jutro na 7 i bez przerwy na kawę po