Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale mnie denerwuje dyskusja z rodzicami, czemu nie może do nich dotrzeć, że 3k a potem 4k minimalnej to #!$%@? pomysł? Jest różnica, jak ceny co roku rosną po trochę, a w #!$%@?. "Oj tam gadasz, co roku i tak rosną.".
Typowe bo za PO to tamto i siamto a teraz to PiS i 500 i 13 emeryturę dał i 300 na wyprawkę i książki darmowe. #!$%@? w to że ziemniaki polskie po 3+ zł a arbuz z puszczy amazońskiej z końca świata po 1 zł xDD.
Jak inflacja sobie rosła to teraz będzie #!$%@?ć, ale co z tego jak wszystko w górę pójdzie przecież kasy będzie też więcej...
Mówię, że lepiej by skończyć całe rozdawnictwo, obniżyć podatki, ale nie bo wtedy kasy nie dadzo a i tak w górę będzie szło.

Tak samo gadanie, że NFZ wprowadziło złe PO, to się pytam czemu dobry PiS nie zlikwiduje, to coś tam coś tam bo ja młody jestem to się znam xD.
Bo kiedyś to każdy pracował, każdego stać było ale sky Gierek wziął kredyt i złe od tamtej pory.
Ojciec uważa też, że wejście UE do dupy było bo PO wszystko sprzedało i ogólnie polskie np. Samochody już nie jeżdżą, tylko polacy kupują niemieckie gruzy (ʘʘ). Zgadzam się z tym, że źle ze PO wszystko sprzedawało, ale otwarcie się na rynek zachodni To wielki plus był.

Oj zdenerwowałem się bo starym lepiej żeby wszystko drozalo, wymyślali nowe podatki itd. i dostawali więcej kasy niż np. Obniżyć VAT czy coś, bo tu przykład, jak telefon kosztuje 4k zł i obniżą podatki to sklep dalej taka cenę będzie miał i będzie zarabiał więcej, nie dociera do nich, że wolny rynek zadziała tak, że inne sklepy ceny obniżą, albo ludzie zamówią sobie zza granicy.
Nie bo wtedy dadzą nowy podatek od rzeczy zza granicy xDDD.

Musiałem z siebie wyrzucić. Jak źle mówię i jestem dzbanem to roast me w komentarzach.

#polityka #pis #po #muszesiewygadac
  • 2