Wpis z mikrobloga

Wszystkie partie, nie tylko #pis prześcigają się w obietnicach czego to nie zrobią dla emerytów i młodych rodzin, a ja pytam się, zadaje pytania i żądam odpowiedzi, gdzie w tym wszystkim młodzi bez rodziny? Muszę przekazać swoje #!$%@? geny dalej, wydobyć z siebie aliena, żeby państwo mnie zauważyło?Ok, potrzeby ludzi z bombelkiem są wyższe kwotowo niż moje, ale jak mam przekonać do założenia takowej rodziny, jeżeli gospodarczo i społecznie już jako singiel mam #!$%@??
#polityka #gospodarka #bekazpisu
  • 6
@dwojra: Tez sie nad tym zastanawialem wlasnie. Wszystko dla <26, rodziny z bombelkami lub 60+. A co z ludzmi ktorzy robia kariery-placa podatki-nie maja bombelkow?

Przeciez to wlasnie ta 3cia kategoria utrzymuje wszystko w tym kraju i bez nich ten gownostan sie zawali.
@MassFett: no i? Też jestem gorszego sortu trzecia kategoria.

Nie mam wpływu na to, bo osób do 26 roku życia i starych = głosujących na jedyna słuszna partie, jest poprostu więcej. :(
@MassFett: gdzie uciekłeś?

Ja stary jestem, bo po 30 - zawsze sobie mówiłem, że nie wyjadę, bo mi tu dobrze, no ale nawet wczoraj widząc beneficjentów 500+ w żabce, kupujących żubrówkę i harnasie 3x4szt (Seba+Karyna+Brajan + znajomy Żeby) a dla brajana biorących lizaka, miałem takie same myśli, że trzeba uciekać. Oni wydawali kasę która dostali bo państwo mi zabrało, to ja robię po 200h w miesiącu i jestem z pełnej opłacany,