Wpis z mikrobloga

@legendarny_aleksy: gorsza jest reklama sklepu meblowego, w której klientka szuka odpowiedniej szafy, by kochanka schować. Za każdym razem (°°


@Ineedtochillout ooo tak +1000, jak to pierwszy raz zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć... serio? (°° definicja słowa krindż
Najobrzydliwsza reklama jaką miałem ostatnio okazję oglądać.


@legendarny_aleksy: Samo to, że zwróciłeś na nią uwagę i teraz sam z siebie ją kooperujesz w internecie dalej świadczy o tym, że jednak ta reklama jest bardzo dobra xD
@Antorus: to niestety prawda, ale dotyczy głównie kanałów dla plebsu, podstawowych TVP, Polsatu, TV4 czy TVN. Do tego lifestyle, kobiecych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego oczywiście normickie radia typu RMF czy Zet
Na kanałach premium Canal+, Filmbox, Sundance, Paramouth czy History lub sportowych nie ma takich reklam. Już o tym swego czasu pisałem.
@r__k: Jaki blocker blokuje reklamy na wymienionych przeze mnie serwisach i jednocześnie pozwala na odtworzenie treści? Chętnie skorzystam.
@Ld93: z tych trzech ogladam tvn player i nano adblocker działa bardzo ladnie, żadnych reklam. A teraz jeszcze ublock doinstalowałam, to nawet filmweb dziala jak kiedyś