Wpis z mikrobloga

Jakie myślicie kto pojedzie w GP w następnym sezonie?
Bo 8 jest już prawie pewna (Zagar ma dużo mocniejszy koniec sezonu od Łaguty), więc tak widzę klasyfikacje:
1. Zmarzlik 2. Sajfudinow 3. Lindgren 4. Madsen 5. Vaculik 6. Janowski 7. Zagar 8. Dudek
Oprócz tego Iversen, Fricke i Thomsen z GP Challenge
Dziką kartę pewnie dostaną Woffinden, Doyle i Łaguta. Wydaje mi się, że ostatnią kartę dostanie jakiś złotówa z USA (jeśli będzie chciała) bądź jakiś Szwed. Kołodzieja bym nie chciał, bo zawodnik robiący olimpiadę nie zasługuje na DK.
Ja osobiście preferowałbym IMŚJ, ktokolwiek by nim został.
#zuzel
  • 7
@JakovKarnic: czwartą DK dostanie zapewne Lindback, i dobrze. Pewnie będą chcieli mieć minimum 2 zawodników z krajów gdzie są 2 rundy, a Lindback akurat jeździ przynajmniej widowiskowo.
Szkoda za to, że do towarzystwa z nowych dostanie się tylko (prawdopodobnie) Thomsen.
Gdyby Iversen i Zagar weszli do "8" to wtedy kosztem Dudka załapie się też Pontus Aspgren.
@JakovKarnic: żaden Polak nie ma szansy na dzika karte skoro mamy juz 3 reprezentantów. A szkoda bo fajnie było by kogos nowego poogladać w GP (Drabik, Smektała?)
tak samo Duńczycy maja już 3 reprezentantów.
Doyle i Tai to pewne i zasluzone nominacje

kolejne dzikie karty pewnei powędrują do Szweda/Anglika/Rosjanina
Łaguta raczej pewny. Chyba ze np Grisza wygra SEC to wtedy oboje maja szanse na SGP 2020
Anglia najmniejsze szanse bo nie
@andrzejrybnik: Lambert, Bewley i Cook to na pewno nie jest poziom GP, zresztą Kucharz już to udowodnił. Bewley może i ma jakieś szanse w przyszłości, ale on się jakoś dziwnie rozwija. Z dwójki Drabik, Smektała wolałbym Drabika. Zadziorny i potrafi w miarę ustabilizować poziom, Bartek też jest dobry, no ale imo na tę chwile GP przyniosłoby mu więcej problemów niż pożytku. Artiom w tym roku trochę obniżył loty, a szkoda, bo
@mkbva: Chris <3 no jesli patrzeć na poziom to kandydatów do dzikich kart widze takich: Tai Doyle 2xŁaguta i Piotrek Pawlicki
wiem ze o jednego za duzo al eoni jako jedyni gwarantują poziom GP na chwile obecną

ale wiadomo ze tam wiecej polityki wchodzi i beda starać sie miec wiecej Szwedów
dla meni super pomysł zeby zawsze jechał obecny IMŚJ
troche wywietrzenie towarzystwa dobrze zrobi. A Frick który w tym roku