Wpis z mikrobloga

Jeśli zarobisz aktualnie 2250 brutto minimalnie a kupisz pizzę za 22.50 brutto to stanowi to 1% twoich zarobków. Jeśli za 4 lata zarobisz 4000 brutto i kupisz pizzę za 40 brutto to też jest to 1% głupi ułomny wyborco. Za podwyżka takich bzdur jak płace minimalne idą podwyżki usług etc. Ci co głosują na ten kołchoz powinni się zastanowić nad sobą czy są ludźmi czy świniami z folwarku zwierzęcego. Elo.
#pis #bekazpisu #ekonomia
  • 12
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ludzie którzy zarabiają minimalną nie patrzą na to w taki sposób. Patrzą tylko "o ci to dają i dla mnie i na dzieci więc zagłosuję". Najbardziej cierpi na tym każdy kto minimalnej nie zarabia i będzie musiał wynieść się z tego państwa z dykty pełnego nierobów i idiotów, bo przedsiębiorcy nie będą tak chętnie windować im pensji by utrzymała się różnica w zarobkach po każdej podwyżce płacy minimalnej.
  • Odpowiedz
@wysuszony: nie będą tak chętnie windować im pensji, bo sami zostaną zgnojeni nowymi obciążeniami, jak choćby wyższy ZUS. To jest cel karakana, zrównać zarobki lekarza i sprzątaczki. To jest ta solidarność i sprawiedliwość społeczna, o której karakany tyle mówią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: głupi statystyczny wyborca:
przecież 22.5 to mniej niż 40 więc nie może być 1%
poza tym jakby picca podrożała do 40zl to nikt by jej nie kupywal
  • Odpowiedz