Wpis z mikrobloga

Skąd wzięło się na dniach takie nagłe szkalowanie i deprecjonowanie #konfederacja na Wykopie? Czyżby Emi-Gate ucichło i trolle znowu wypełzły z jaskiń? Pytam, bo to się stało tak nagle i mnie to ciekawi ( ͡º ͜ʖ͡º)

A generalnie sprawa rozchodzi się o to, że Konfederacja składa się z jakichś 500-600 kandydatów (a może nawet więcej, nie policzyłem dokładnie) w 41 okręgach, z czego tylko jest w niej 41 szurów #pdk
Reszta to są wolnościowcy, normalni logicznie myślący politycy chcący zwrócić Polakom wolność.

I właśnie o te 41 szurów zaczęło się #!$%@? całej Konfederacji jako "szuralicy"... A przecież 41 szurów na 600 lub więcej kandydatów, to nie jest nawet 15% całej Konfederacji, więc o co chodzi, co tu się #!$%@?ło w ostatnich dniach? xD

Ciekawi mnie kto tych trolli nasłał, ale chyba ktoś kto koniecznie chce żeby PIS miał większość w sejmie ¯\_(ツ)_/¯

#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa
  • 50
@Prylik: bo na listach są szury, po prostu. Korwina jeszcze przeboleje, ale antyszepionkowcow, brauna i narodowcow już nie. Chociaż ja akurat mam nadziej ze konfederacja się dostanie po ordynacja tak działa że lepiej zeby zabrali trochę poparcia, niż żeby sam PiS miał sporo procent. Błagam tylko żeby z konfederacji dostali się prawdziwi wolnorynkowcy, a nie konkukturalisci i narodowy czy kafotalibowie lub antyszczepinkowvy.
Dlatego jak już głosujesz na nich, głosuj na ludzi
przecież rok szkolny się zaczął, dzieci powinny mieć co robić


@muzzykalny: no przecież po szkole napisał ten wpis kolega @Prylik:

@Prylik: konfederacja jest poniżej poziomu PiS jeśli chodzi o to, jak dobre mają pomysły i jak potencjalnie będą wyglądały ich rządy. Niestety, nie ma żadnych konkretnych dobrych idei w konfederacji bo jeśli są, to rozmyte jak "niższe podatki".
@Prylik: mi się osobiście bardzo nie podoba że antyszczepionkowcy znajdują się na listach konfederacji i dla mnie skreśla tę formację a bardzo szkoda bo jedyni mają sensowny program gospodarczy. Teraz wybór mniejszego zła sprowadza się do wyboru między mafią złodzieji w białych rękawiczkach a socjalistami z PiS. Cóż szykujmy się na samodzielne rządy PiS bo to dla mnie jedyny rozsądny wybór chociaż poczyniony z ciężkim sercem bo mi ich program się
@rybsonk To ja poproszę konkrety SLD (dawne Wiosna i Razem). Ja pamiętam jak Spurek pytał Bugaj o źródło finansowania emerytury 1600 zł, to odpowiedziała, że ważniejsze jest porozmawiać o lekach przeciwbólowych dla rodzących.