Wpis z mikrobloga

Skąd wzięło się na dniach takie nagłe szkalowanie i deprecjonowanie #konfederacja na Wykopie? Czyżby Emi-Gate ucichło i trolle znowu wypełzły z jaskiń? Pytam, bo to się stało tak nagle i mnie to ciekawi ( ͡º ͜ʖ͡º)

A generalnie sprawa rozchodzi się o to, że Konfederacja składa się z jakichś 500-600 kandydatów (a może nawet więcej, nie policzyłem dokładnie) w 41 okręgach, z czego tylko jest w niej 41 szurów #pdk
Reszta to są wolnościowcy, normalni logicznie myślący politycy chcący zwrócić Polakom wolność.

I właśnie o te 41 szurów zaczęło się #!$%@? całej Konfederacji jako "szuralicy"... A przecież 41 szurów na 600 lub więcej kandydatów, to nie jest nawet 15% całej Konfederacji, więc o co chodzi, co tu się #!$%@?ło w ostatnich dniach? xD

Ciekawi mnie kto tych trolli nasłał, ale chyba ktoś kto koniecznie chce żeby PIS miał większość w sejmie ¯\_(ツ)_/¯

#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa
  • 50
  • Odpowiedz
Skąd wzięło się na dniach takie nagłe szkalowanie i deprecjonowanie #konfederacja


@Prylik: Lewactwo strasznie boi się Konfederacji, jeszcze bardziej niż pisu, przecież tutejsze wykopkowe lewactwo które zgaduje się na discord, ma tam nawet specjalny dział o nazwie "op-konfederacja" i "Polska_Prawica", więc widać że na zapleczu ostro pracują żeby torpedować konfederację co z resztą widać tu na wykop (i to od ostatnich krajowych wyborów), zdjęcie to lata po sieci, użytkownik k1fl0w się
  • Odpowiedz
@Prylik: odpowiadajac zartem:

George W. Bush i Tony Blair mają lunch w Białym Domu.
Jeden z ważnych gości podchodzi do nich i pyta:
- O czym rozmawiacie?
- Robimy plan Trzeciej Wojny Światowej.
- O, to ciekawe, a jakie są plany?
- Zamierzamy zabić 14 milionów Muzułmanów i jednego dentystę.
Gość wygląda na zdezorientowanego:
- Jednego dentystę? Czemu chcecie zabić dentystę?
Blair klepie Busha po plecach mówiąc:
- A nie mówiłem?
  • Odpowiedz
@Prylik: mało kto dzisiaj pamięta, że kiedyś usilnie przyklejali do Korwina łatkę oszołoma. Potem ludzie zaczęli go słuchać i okazało się, że jest wręcz przeciwnie i dostał się nawet do parlamentu europejskiego. Ale do tego czasu oscylował w granicy 1 procenta. Po prostu neuropa korzysta ze starych, sprawdzonych metod likwidacji osób niepasujących do swojego światopoglądu. A czemu teraz z taką siłą działają w tym kierunku? No bo wybory, przecież przed wyborami
  • Odpowiedz