Wpis z mikrobloga

To jak? Zamach czy gruba akcja zaplanowana przez rzad, multimiliarderów, media i w ogóle illuminaci repitalianie, false flag, teoria spiskowa, fake news, to wszystko izrael, wymyslony osama, taki mamy klimat, wina tuska, napewno 6 stycznia dokonalam aborcji bo mialam do tego prawo?
#pytanie #wtc #zamach #teoriaspiskowa #gownowpis #4konserwy
Pobierz kre-dens - To jak? Zamach czy gruba akcja zaplanowana przez rzad, multimiliarderów, m...
źródło: comment_yZa5GPDjvAIwGrdvPx67I2xFTaSoeQdZ.jpg

11 wrzesnia 2001 byl?

  • Zamach (atak terrorystyczny). 37.1% (76)
  • Szwindel (sabotaz) 42.9% (88)
  • Kurla, sam juz nie wiem... 20.0% (41)

Oddanych głosów: 205

  • 6
@kre-dens: #!$%@? wie tyle lat to sledzę i nie wiem nic. Stalowy budynek się zawalił idealnie jak wyburzany a potem tp samo zrobił betonowy, gdzie nigdy wczesniej ani nigdy później żelbetowy bydynek nie zawalił się od pożaru... a idź tam. Ogólnie z WTC 7 to były przecieki o wyburzeniu go. Nie wiem jak z WTC 1 i WTC 2.
@BanditDriver: kiedys w pracy na nocce, przejrzalem mnóstwo (mam na mysli w #!$%@?!) filmików, dokumentów, wywiadów na temat 9/11 i byly tam niezbite dowody, ze to potezna ustawiona akcja szyta grubymi nicmi. do tego czytalem wiele zagranicznych artykulów na forach. ogólnie bylem strasznie wkrecony w ten watek. jednakze wciaz mi cos nie pasowalo... serio "ci ludzie" poswieciliby prawie 3k niewinnych osób aby osiagnac swój cel? jesli tak to jprdl.exe
Najbardziej dziwi ZBIEG Okoliczności że akurat tego dnia i tej godziny wojska lotnicze miały szkolenia na drugim końcu Ameryki i nie miał kto zareagować na porwane samoloty

@kre-dens masz rację to nie możliwe

na szczęście nie istnieje coś takiego jak wojna dla zasobów, a ustróje totalitarne i komunjstyczne nie mordowały setek tysięcy ludzi tylko dla idei. Ludzi nie można zabić to grzech
@kre-dens właśnie dlatego dyskusje na ten temat są bezsensowne bo większość bazuje na filmikach z yt czy wpisach na forach. Nie ma takich superspiskow, polecam wypowiedzi Snowdena i Assanga, nic nie wpłynęło w tym temacie, zaangażowanych musiałoby być tysiące osób które zostawiają dowody i ślady. Co do zawal3nia się wież było kilka opracowań, najważniejsze NIST ponad 1000 stron, wtc 7 opublikowano po chyba 7 latach śledztwa, gdzie od deski do deski analizowania