Wpis z mikrobloga

Wczoraj ten bezdzietny kawaler przekonuje jak powinna wyglądać tradycyjna rodzina. Dzisiaj, mimo że nie przepracował w życiu ani jednego dnia poucza przedsiębiorców jak prowadzić biznes rzucając im jednocześnie raz za razem kłody pod nogi. Jak tak dalej pójdzie to niedługo ten żoliborski pokurcz zostanie specjalistą od siatkówki czy koszykówki. A to wszystko na antenie oligarchy z Torunia, któremu przekazał już 200 miliardów złotych za pomoc w wyborach.

Tak sobie wybraliście to tak macie idioci.
#bekazpisu #bekazprawakow #tvpis #dobrazmiana #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz szymeg7 - Wczoraj ten bezdzietny kawaler przekonuje jak powinna wyglądać tradycyjna r...
źródło: comment_gPz9xIQh9QhGCsWa6MmO51ruy0PLg3KF.jpg
  • 31
@szejk_wojak: a jakieś źródełko do pełnej wypowiedzi. Bo ta powyzen podobno jest zmanipulowana/podkoloryzowane i on nigdy tego nie powiedział w takiej formie

@szymeg7: @Dante27: @Kielek96: @Arcyksienciuniu: @Lupus28: @Parker_: wołam, bo chyba łykacie

Edit: znalazłem, ani słowa o ZUS, to wypowiedź z 2018 bodajże https://t.co/9HRNXrPuEP

Nie lubię karakana, ale nie znizajmy się do poziomu TVP i nie róbmy propagandy opartej na kłamstwie
Dzisiaj, mimo że nie przepracował w życiu ani jednego dnia poucza przedsiębiorców jak prowadzić biznes rzucając im jednocześnie raz za razem kłody pod nogi.


@szymeg7: a Srebna to co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: Najlepsze jest to, że taka wypowiedz tylko zmobilizuje postkomunistyczna część społeczeństwa, bo HEHE Pan prezes #!$%@? złodziejom i tłumnie pójdą do urn aby ziścić swój mokry sen o swoim życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzek: Tak nie powiedział tego słowami z twitta i to żałosna manipulacja. Widziałem dużo wcześniej nagranie wypowiedzi z tvtrwam. Moje zdanie dotyczy całokształtu tej szumowiny. A jego wypowiedź - ta nie zmanipulowana i tak jest obrzydliwa, zwłaszcza z ust dziada który prawie zawsze żył za państwowe
@szymeg7: AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU