Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem aluski z letnimi oponami. Obecnie jeżdżę od jakiegoś czasu na zimówkach.
Zalety:
+ fajnie piszczą
+ nie czuję różnicy
+ marynowany filet śledziowy, sól
Wady:
+ brak

Pytanie. Co robić, bo nie chce mi się kupować nowych felgów:
+ kupić wielosezonówki chińczyki lub dla krajów afryka-europa wschodnia (Barumki, Dębiczki, Ziitexy, Nikseny, Imperiale)
+ kupić średniaki (powiedzmy Fulda)
+ kupić premiumki

Nie wiem, czy odczuję różnicę. Jeźdzę codziennie 20 km + czasami w nocy świruje jak Sebix na marketach i po wioskach. Rady busiarzy i dostawców strawy mile widziane.

#motoryzacja
  • 18
@fstab: Chłopieee, jak ktoś jest debilem to mu zabraknie z najlepszymi heblami i oponami. Takie myślenie ryje banie, wniosek z niego taki, że wszystko trzeba pakować z heble i opony zamiast być po prostu rozsądnym ( ͡° ͜ʖ ͡°).
teraz jestem pewny. Pan jesteś zwykły troll. Nie dam się nabrać


@vieniasn: To ty walisz troll hasłami bez żadnego poparcia. Mogę napisać na oponach się oszczędza i to ma taką samą wartość - żadną.
opony zimowe gorzej odprowadzają wodę. Jak wjedziesz w dużą kałużę to zobaczysz różnicę. Dodatkowo jest to inna mieszkanka i szybciej się ściera pod wpływem ciepłą


@Mintaa: Nie. Tak. Nie wiem.
przecież ja nic nie pisałem o oszczędzaniu na oponach. Napisałem tylko że rozsądkowi można pomóc. Ty chyba słabo stoisz z czytaniem XD


@vieniasn: Racja. Dobrze spojrzałem, ale źle kliknąłem. To z klikaniem stoję słabo. Zwracam honor.