Wpis z mikrobloga

11 września 2001 roku jak zobaczyłem relacje z ataków na #wtc myślałem, że to kadry z filmu akcji. Jak chyba wiekszość z nas gdy była gówniakiem. Pamiętam, że gdy ogarnąłem co się właśnie wydarzyło to bałem się, że zaraz i u nas jebnie. Ale jedno utkwiło mi w pamięci najmocniej. Gdy jeszcze al-ka'ida nie przyznała się do zamachów i nie wiadomo było kto za tym stoi ja byłem pewien, że to ruscy! Miałem w głowie kadr z materiałów promocyjnych z #redalert2 z któregoś z #cdaction i podniecony tropem starałem się rodzicom swoją racje wmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy ta grafika była prorocza! Samolot? Jest. Wybuchy? Są WTC? Jest. I szczerze mówiąc gdy talibowie się przyznali do zamachu odetchnąłem z ulgą.

#gry #gownowpis #przemyslenia #zamach #usa
źródło: comment_7B7F2OWhLGoIraJ6z5iUfQ6q3IUI3WVb.jpg
  • 11
@FILEmoniusz: moi rodzice 11.09 maja rocznicę ślubu, mama mi opowiadała jak tego dnia czekała aż tata wróci ze służby, robiła obiad i w kuchni w tv przerwali jakiś film czy coś innego i leciała transmisja o WTC, stanęła i nie wiedziała co ma zrobić tylko w tv się patrzyła, mówiła że zaczęła myśleć o końcu świata
@FILEmoniusz
@DIO_
@ailenrokc
No typowe polloczki z syndromem pepka świata.
W usa cos sie stanie to już strach ze i polske zaatakują xD przecież o tym karle europy nie pamieta nikt, losowy obcokrajowiec zapytany gdzie lezy polska powie ze na Grenlandii. A fo dopiero jakiś brudny arab ktory w gorskiej grocie spi z kozami xD tego kraju nie ma i nie bylo i juz nigdy nie bedzie na zadnej scenie, powinnismy to
@Canova: Realia są takie, że na całym świecie są ludzie opisywani przez ciebie. Ty za to gnoisz swoich rodaków przypisując im najgorsze cechy, a stawiasz na piedestale innych. Ciekawe w ilu państwach byłeś, że wyciągasz takie wnioski. Pewnie sam siedzisz odizolowany w swojej piwnicy, jak Kolonko w składziku na miotły, i plujesz jadem.
@Griffith w 21 wieku aby zaczerpnac opinii ludzi z zagranicy potrzebuje czegoś wiecej niz internetu i znajomosci jezyka?
Może wizy polsatu? xD widzę ze rozmowa z toba bedzie na zasadzie ze ja podam argument a ty tylko odbijesz piłeczkę.