Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, co zrobi nasz Max po ostatnich wydarzeniach z hasztag eR?

1. będzie kontynuował to dalej nie patrząc na nic
2. odwali wkrótce inbę a'la Stonoga
3. wycofa się po cichu z hasztag eR i skompromitowany zniknie z Internetu

Moim zdaniem trzeci punkt, nie wierzę, żeby on był zdolny do rzeczy w stylu "dzień dobry, coś się popsuło i nie było mnie słychać..." mówionej z tej swojej klitki w New Jersey i żeby jeszcze to wyciekło do sieci, bo nie widzę, żeby on był do tego zdolny, a będąc liderem i wodzem tej swojej parasekty hasztag eR widzi i rozumie więcej, niż jej członkowie, więc docierają do niego te wszystkie rzeczy w stylu, że ta jego parasekta ma tylko mniej niż 1000 osób, z czego jedynie kilkadziesiąt tak naprawdę aktywnych, że ludzie z zewnątrz widzą, że oni są niewiarygodni i łamią prawo (jak z tymi podpisami) i to się wylewa w Internecie, więc jaki dla niego byłby sens to kontynuować dalej, skoro ma cały obraz sytuacji przed sobą.
#maxkolonko
  • 4
Jego taktyka to usuwanie nieprzychylnych komentarzy z MaxTVGO oraz blokowanie ludzi na Twitterze i Facebooku, którzy upomną się o tą aferę. Potem wyskoczy z briefingiem, w którym obsmaruje Roberta S., zapętli w swoim filmiku najbardziej prymitywne komentarze ludzi z TT/FB, a na koniec doda, że to wszystko wina trolli z Konfederacji i PiSu, bo to wszystko spisek przeciwko wielkiej rewolucji, a władza się nas boi! Jako do niedawna stały widz MaxTV, przypomnę,
@air_waves: No szuka tego poklasku, ale wiesz jaka teraz poszła fama w Internecie, że tak naprawdę ma naprawdę malutkie szanse, że jego "rewolucja" się rozszerzy, ot, może zainteresuje się tymi jego działaniami troszkę więcej osób przez tę darmową reklamę w ostatnich tygodniach, ale to zaraz opadnie i będzie się to wszystko powoli wykruszać, aż zostanie przy nim naprawdę garsteczka ludzi w stylu tej Grażynki Poli i tego bezrobotnego 30-latka i logicznie
@gottsu Moja opinia na ten temat jest taka #pdk͡° ͜ʖ ͡° )

Gość jest już spalony, pokazał się z najgorszej możliwej strony, ludzie wiedzą do czego jest zdolny i już nie odbuduje tego zaufania. Nie będzie go chciała żadna szanująca się gazeta ani telewizja (czyli w sumie po staremu). Subskrybenci z maxTvgo zaczną się wykruszać, i zostanie mu jedynie garść psychofanów.
Myślę, że sytuacja zmusi go to