Wpis z mikrobloga

@seanconnery: Bo to fake? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czyli, że ktoś to sfabrykował etc. A jeżeli to pochodzi z jakiegoś generatora to dobrze, że nie wygląda jak oryginał, bo byłoby łatwiej o wprwadzanire ludzi w błąd. (mam namyśli inne scenariusze niż tylko zarzutkę na wykopie)

Serwus!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seanconnery: Bo to fake? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Czyli, że ktoś to sfabrykował etc. A jeżeli to pochodzi z jakiegoś generatora to dobrze, że nie wygląda jak oryginał, bo byłoby łatwiej o wprwadzanire ludzi w błąd. (mam namyśli inne scenariusze niż tylko zarzutkę na wykopie)


Serwus!

@grazka_KWTW: to po co stylizować to w tak #!$%@? sposób xD
@grazka_KWTW: wiem, że fake, pytam czemu jego twórca nawet się nie wysili, żeby to nie wyglądało mega #!$%@?. plus jest taki, że jak widzę taki font w dymku to automatycznie scrolluje dalej bo wiem, że treść konwersacji dostarczy mi niezłej dawki żenady i tak też było w tym przypadku, to prawie jak #grazynacore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@le1t00: Nie wiem. Może brak umiejętności w fabrykowaniu. A może to jakiś celowy zabieg jak w nigeryjskim przekręcie?

Wiesz ludzie wysyłając te wszystkie scamy specjalnie robią literówki/błędy. Bo jest to pierwszy krok weryfikacji, czy rybka chwyci haczyk.

Jeżeli pomimo oczywistych znaków, że coś jest nie tak z np. mailem od "banku" ofiara kliknie w link to jest duża szansa, że następnie poda wszystkie dane o które tam poproszą i warto "inwestować