Wpis z mikrobloga

Fajny ten wpis, debile sami oznaczają się tym absurdalnym tekstem o bieganiu za pęcherzem, który pierwszy raz usłyszałem jakieś dwadzieścia lat temu, bo sami nie są w stanie nic wymyślić.

Taka praca w biurze to dopiero absurd, stu błaznów zjeżdża się na jedną godzinę do jednego budynku żeby przez kilka godzin siedzieć w miejscu. Albo taki magazyn, dwudziestu chłopa przesuwa jakieś kartony pół dnia, co to w ogóle ma być xD
@dudurudu właśnie to są sensowne sporty, które w klarowny, prosty sposób promują wydajność i sprawność ludzkiego ciała. Kto szybciej biega, kto wyżej skacze, kto dalej rzuca. No może skok o tyczce się w to nie łapie. Więcej w tym sportu niż w takich skokach narciarskich, gdzie grupa małych kolesi ustawia się na górce, przywiązuje sobie deski do nóg, a potem na nich skacze, odejmując sobie arbitralnie oceny za wiatr, styl i fazę
Garść moich bardzo subiektywnych i arbitralnych opinii, ale4 najinteligentniejsi ludzie, których spotkałem osobiście, nie lubią sportu. Tj. nie interesują się, nie znają się, nic nie śledzą (nie mają na to czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Natomiast największe głąby których poznałem uprawiały jakiś sport, ew. po prostu się nim intetesowały i intensywnie śledziły. Ludzie poza sportem zupełnie bezużyteczni w życiu. Nie mówię o całkiem obrotnych i całkiem mądrych typach,
@gefallenerubermensch tylko, że duża część tych wywiadów jest tuż po meczach. Przebiegnij się wokół bloku dwa razy. Zrób potem kilka pajacykow, a ja ci będę wtedy szybko zadawał pytania. Zobaczymy jak ci pójdzie.

Aktywność fizyczna podstawa zdrowia.
@rzeznia22: @Dzieci_z_Choroszczy: @muadzik: nie wiecie nawet ile wspaniałych przeżyć, wzruszeń i jakich wyrzutów dopaminy do mózgu sobie oszczędziliście. Emocje związane ze sportem a zwłaszcza z piłką nożną są absolutnie nie do podrobienia w żadnej dziedzinie życia. Możecie mnie sobie wyzywać od debila, ale mi tych przeżyć nikt nie zabierze i dziękuję losowi że mnie pokarał piłką nożną.

Kiedyś Zarzeczny o tym ładnie mówił, ale nie mogę teraz nigdzie tego
@rzeznia22: Nie wiem #!$%@?, jest tyle ciekawych rzeczy i miejsc do zobaczenia, a ludzie oglądają kilku błaznów co biegają za pęcherzem a potem przeżywają to cały dzień. Moje życie wydawało się szare i nudne, ale jak #!$%@? trzeba mieć, żeby się w to gapić? Po cichu uważam, że sport a w szczególności piłę najczęściej ogląda lekka patola i umysłowy biedak. Nie generalizuje, ale duża część chyba tak ma.

Zawsze kisnę z