Wpis z mikrobloga

@ChestNoot w namiocie można rozbić sama moskitiere, to też się przydaje

@volodia trzymam kciuki

@niemasprawy w Chorwacji jest dziwnie, naprawdę ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat stopowania, co do spania. To na obrzeżach, nie na widoku i powinno być dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) a jakieś konkretne pytanie ?

@suqmadiq2ama wieczorem, teraz mało czasu
@niemasprawy raz dobrze później kijowo, nie wiem sam jak to ocenić. W tym sensie dziwnie

@lastro Kirgistan -Turcja (Istambuł) samolot później trochę stopem i że kończył mi się czas to z Bukaresztu flixbusem ( ͡º ͜ʖ͡º) w planach było od Istambułu do Polski stopem no ale niestety nie udało się
@suqmadiq2ama znasz jakaś mapę gdzie mogę dodać dużo przystanków ? Bo na google jest ograniczona liczba.
Nie wiem dokładnie ile wyszło i narazie nie mam czasu tego policzyć. Coś kolo 500/600 euro. Może więcej, na pewno nie mniej. Jeżeli więcej to max o 100 euro czyli najwięcej ile mogłem wydać to koło 700 euro, ale nie sądzę żeby doszło do tej kwoty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kfiatek_na_parapecie: Naucz się czytać, a dopiero potem wyzywaj ludzi w internecie. Gdzie ja wyzywam ludzi, że jeżdżą stopem i śpią u kogoś za darmo gdy ten ktoś ich zaprosił? Podpowiem: nigdzie. Napisałem by tępić begpackersów, nie backpackersów. Kim są ci pierwsi jest opisane w podlinkowanym przeze mnie artykule. W skrócie: ludzie z bogatych krajów, którzy by "spełniać swoje marzenia" podróżują i żebrzą o pieniądze od miejscowych, którzy zarabiają miesięcznie mniej niż