Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: jeszcze nie ogarnąłem do końca logistyki tego wszystkiego, ale różnie to może być xD ludzi nie ma za wiele do pracy i są braki, może na wydziale poleconych akurat braki są większe ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BIALYBUREK: w Lublinie podobno nowy magazyn wybudowali tylko na aliexpress xD
@JcL: nie wiem od czego zależy, ja mam doświadczenia z pocztą, że polecony idzie dzien-max dwa, koleżanka jak coś zamawia to do niej zawsze tydzień- dwa tygodnie. Może od placówek pocztowych i ich ogarnięcia :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BIALYBUREK: wiesz coś o procedurze kierowania na cło? Słyszałem że tylko promil paczek leci na skaner a paczki idą na cło nawet te nieskanowane czego dowodem jest wrzucenie paczki 10 szkieł do weryfikacji a jak przesłałem potwierdzenie że to 10$ za 10 szkieł to zwolnione po rozpieczetowaniu i spr.
dlaczego chińskie przesyłki zawsze szybko są dostarczane (wer wwa->up->wydano do doreczenia) a polskie polecone idą 7 dni (ʘʘ)


@JcL: moze dlatego, ze chiny to druga najwieksza gospodarka, ktorej glowna sila napedowa jest eksport towarow? nie zebym chwalil PP, ale nie jest tez najgorsza na swiecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: nic mi nie wiadomo, tym się zajmują na innym wydziale dt właśnie przesyłek międzynarodowych które przychodzą, ja się zajmuje tylko momentem przed wysłaniem do odbiorców
@Pan_pajonk: widziałem dzisiaj jakies z Hello Kitty, to to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bolerro: niestety, tego nawet nie wiem gdzie można sprawdzić, jeszcze tak bardzo nie wsiąkłem xD