Wpis z mikrobloga

@sorek: w boga nie wierzę, ale słucham cały czas debaty Bosaka z Bekowiczem, gdzie ten drugi mówi o boskim pierwiastku w człowieku czyli wolnej woli i wszystko co odbiera mi tę wolną wolę jest ograniczaniem boskiego pierwiastka w człowieku. I wypracowywałem wiele, już mówiłem, że robiłem dla Korwina i jego partii dużo, zanim stałem się akapkiem, byłem klasycznym konserwatywnym liberałem jak JKM. Ale poznałem świat i zrozumiałem trochę więcej. Patrzę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: to Tobie powinno zależeć na głosowaniu. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać.

Wiedz jedno, że kolejną formą akapu jest monarchia/dyktatura. I nic z tym nie zrobisz.

A patrząc logicznie: żadna cywilizacja nigdy nie przeżyła bez religii. Więc logocznie ewolucyjnoe idea Boga > jej brak. Panie logiku..
Wiedz jedno, że kolejną formą akapu jest monarchia/dyktatura. I nic z tym nie zrobisz.


@sorek: czekam na dowód na poparcie tej absurdalnej tezy

A patrząc logicznie: żadna cywilizacja nigdy nie przeżyła bez religii. Więc logocznie ewolucyjnoe idea Boga > jej brak. Panie logiku..


@sorek:

Przed 1886 nigdy żaden człowiek nie poruszał się samochodem
Przed 1903 nigdy żaden człowiek nie latał samolotem
Przed 1961 nigdy żaden człowiek nie był w kosmosie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: szkoła austriacka mówi coś na temat dowodzenia ekojomicznych teorii..

Zakładasz że technologie są wieczne i wszystko będziemy budować na bazie obecnego systemu.

W jaki sposób zamierzas zdefiniować "wolność" czy "człowiek" bez oparcia się o aksjomaty?

Też byłem akapem, i popieram generalną idee, ale jeśli nie obejrzysz powyższego filmiku i nie wyciągniesz wniosków. Lewacy zawsze zabiją Twoja wolność.
@sorek: serio, nie produkuj się póki nie odpowiesz merytorycznie na to co pisałem
mamy 2019 rok, nie ma lewaków i prawaków, to podział dla upośledzonych ludzi widzących jednoosiowo i lubiących dawać się dzielić
@sorek: dobra, ostatni raz.

faszyzm
anarchokomunizm
komunizm
libertarianizm
klasyczny liberalizm
propertarianizm
nacjonalizm
nazizm
agoryzm

sklasyfikuj mi geniuszu te nurty posługując się tylko lewactwem i prawactwem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: libertarianizm jest oparty na Bogu. A więc prawica. Nacjonalizmbw teorii też gdyż patriotyzm bez idei Boga jest logicznie niespójny (nie znaczy że nie może istnieć: patrz narodowy socjalizm). Generalnie o idei Boga w mysli wolnego rynku pisał już Adam Smith. A więc prawica.

Cala reszta jest uzależniona od innego bóstwa. Tu może to być płynne.

Komunizm nie może być oparty na wierze bobdo powstania komunizmu trzeba zniszczyć porządek (polecam link