Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: Remake dobrej gry za 200 zł wydaje mi się aktualnie o wiele lepszym zakupem niż ciekawostka o nieokreślonej przyszłości z nie wiadomo czy dobrą grą. Tak jak napisałem i w pierwszym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°), jeśli kontroler dostanie wsparcie kolejnych gier, "to spoko".

@Tesseract: Ławeczka+hantelki+drążek+skakanka chyba jednak zajmą w mieszkaniu znacznie więcej miejsca niż "joy-con w dupie" : )
@TrueGrey: dla mnie spoko, ze nintendo zacheca do ruchu swoimi grami no i pamietajmy, ze ring to tez elektronika a nie kawalek plastiku tak jak grip do joyconow. 200zl to imo za duzo za remake dobrej gry biorac pod uwage w ile mozna przejsc 25letnia gre. Z tego samego powodu nie kupilam kirbiego mimo, ze mi sie mega podoba pomysl ale 200zl za gre ktora mozna przejsc w jeden wieczor to
Ławeczka+hantelki+drążek+skakanka chyba jednak zajmą w mieszkaniu znacznie więcej miejsca niż "joy-con w dupie" : )


@TrueGrey: Da też dużo lepszy efekt niż joy-con w dypie :) A ławeczkę zazwyczaj składasz na płasko i wsadzasz pod łóżko lub za zasłonę i też wielkiego problemu nie ma.
a przeszkadza Wam gra + dedykowane do niej urzadzenia za 300zl


@MangoZjem: Ja nie pisałem nigdzie, że cena mi przeszkadza. Po prostu nie trafiają do mnie takie urządzenia.
Tak jak napisałem - jak ktoś chce poćwiczyć, to niech kupi lepiej przyrządy do ćwiczeń. A jako party game to patrząc na reklamę Nintendo wywołuje to u mnie bardziej efekt zażenowania niż dobrej zabawy.
@MangoZjem: XD popełniłem taki obrazek dla rozładowania napięcia (ten gościu jest spizgany jak nic).

@Tesseract: @TrueGrey: Pewnie pomysł umrze śmiercią naturalną... ale trzeba przyznać, rację @MangoZjem, że nintendo to jedyna firma, która próbuje nakłonić do ruchu przed telewizorem... chociaż odkąd urodzili Switch to nic się nie działo w tym kierunku... a tak poza tym to chyba bardziej się spocę grając w Just Dance ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_9SQCHOzKOT91giJmh68DfVDrXjmRRm5D.jpg
@HHHHHH: @MangoZjem: Jesteście pewni, że jedyna? Ja pamiętam (nie wiem czy coś na to jeszcze wychodzi) PS Move/Kinect (Sony/Microsoft), które też zachęcały do ruchu.

Też nie chcę, żebyście odbierali moje wpisy jako zarzuty do Nintendo, robią co chcą, zobaczymy jak wyjdzie, a za każde próby urozmaicenia zawsze plus, nawet, jeśli część ludzi może uważać je za zbyt drogie ; )
@Tesseract: czaje czaje, ale targetem sa gracze, zeby ich zachecic do ruchu a nie sportowcy, zeby ich zachecic do grania ;P ja nie widze nic zlego w takim polaczeniu. wiadomo, ze szybciej zrobisz forme skakanka i silownia (plus odpowiednia dieta (òóˇ)) ale tu nie o to chodzi. Jedyne co sie zgadzam, ze absolutnie nie jest to party game. Chyba, ze bedzie tryb multiplayer ale
Też nie chcę, żebyście odbierali moje wpisy jako zarzuty do Nintendo

@TrueGrey: Spokojnie, to normalna dyskusja, nie jesteśmy jak niektórzy tutaj z EPI-lepsją co od razu czarnolistują, bo ktoś ma inne zdanie... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)