Wpis z mikrobloga

dwie ameby od rana macanki w kuchni, wczoraj po macaniu stupek w jacuzzi byli razem w kiblu ale nie wiadomo jeszcze co tam zaszlo.

btw tez tak macie ze nie mozecie sluchac debili jak o filmach czy serialach rozmawiaja i nie mozna ingerowac aby ich poprawiac? ja musze wyciszac audio za duzy cringe()

ulubiony film pukasza to buntownik z wyboru, pewnie identyfikuje sie z Mattem Damonem cieciem ze szkoly ktory sprzatajac sale wykladowa zauwazyl super trudny wzor na tablicy i go rozwiazal mimo braku odpowiedniego wyksztalcenia bo taki przystojny geniusz z niego XD

#bigbrother
SieLongGha - dwie ameby od rana macanki w kuchni, wczoraj po macaniu stupek w jacuzzi...

źródło: comment_8c6Ras78Sur8LMEcXh3JKJ6TXeupqmI3.jpg

Pobierz
  • 30
@SieLongGha: kupi gofra zrobiło mi dzień! Kiedyś gdzieś ogladałam reportarz z oierwszego BB I tam też wskoczyła mężatka -Monika Sewioło-ta co pierwsza brała prysznic nago i pokazała cyc. Ona też miała takiego męża lelujowatego. Bekę z niego cisła cała Polska. Rozstali się bo nie pasował do jej nowego świata i celebryckich znajomych
@lenamilena: oczywiscie pamietam meza Moniki ( ͡ ͜ʖ ͡) jak go tylko zobaczylem w studio jako mlody chlopak pomyslalem oho wyrwal ja na wsi zabitej dechami gdzie nie miala perspektyw na lepsze zycie a teraz to go przy pierwszej okazji zostawi jak tylko wyjdzie z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SieLongGha: ja #!$%@?, jesteście warci siebie z tym bigbrotherem. Siedzą żenujące osobniki i oglądają to gówno narzekając że jest żenujące. Ja #!$%@?, pół mikrobloga zasrane tymi bzdurami. Mało #!$%@? ciekawszych rzeczy na świecie jest? Nie widzicie jaka to jest strata czasu?