Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cholera, dopoki nie mialem wykopu to nie wiedzialem ze bedac prawie 30 letnim prawiczkiem jestem dla ludzi smieciem ludzkim, nie moge sie nazywac #wygryw i powinienem sie zabic bo nie bede mial "wspomnien" xDD Myslalem, ze jestem traktowany normalnie, ze jestem lubiany przez jakis tam znajomych ale dzieki wykopowi wiem, ze tak naprawde cisna ze mnie beke xD Dowiedzialem sie tez, ze nie moge byc szczesliwy skoro nie mam na koncie w tym wieku przynajmniej 10 partnerek seksualnych, w roznym wieku a to ze jestem wesoly, mam hobby, prace, realizuje sie, to tak naprawde tylko nedzne substytuty i zapychacze mojej nedznej egzystencji xD Ja piernicze, co prawda mialem tu konto tylko pol roku ale juz czulem jak mozg sie lansuje od chadow, julek, p0lek a co dopiero jak ktos tu gnije po pare lat. #takaprawda #patologiazmiasta #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 24
le chyba nie sądziesz, że ktokolwiek poważnie traktuje prawixa czarodzieja XD


@AnonimoweMirkoWyznania: Większość ludzi, kiedy zaczynają inaczej patrzeć na świat niż tylko przez pryzmat uprawiania seksu przestaje obchodzić czy ktoś jest prawiczkiem czy nie. I nie wiem dlaczego taka osoba miałaby nie być traktowana poważnie przez wzgląd na brak inicjacji seksualnej, chyba, że w temacie seksu.