Wpis z mikrobloga

Play czy wszystko z Wami w porządku? Mojej żonie kończy się umowa na abonament. Dostaliśmy propozycje z której mogę się wyśmiać. Do tej pory płaciłem 55 zł z telefonem a Wy mi oferujecie przedłużenie za 85? z telefonem Xiaomi Redmi Note 7 który jest warty niecałe 700zl?? U Was ten telefon wychodzi 1540 zł !! Mam u Was dwa numery jeden na żonę drugi na mnie. Widzę że po tylu latach trzeba w końcu zmienić operatora.

#play #gsm #telefony #abonament #siecikomorkowe
  • 9
@ghostrider: to chyba jakas zmowa cenowa, bo teraz nie przedluzylem umowy z orange. mialem podobna propozycje do Twojej.
polecam oferty na karte, za 25zl masz wszystko no limit i 15-20gb internetu. bez umowy, a telefon mozesz wziac na raty i na to samo wyjdzie.
@play_polska: Tak dokładnie przez konsultanta. W czwartek prawdopodobnie pisze wypowiedzenie umowy. Nie rozumiem też innej rzeczy. Wasza oferta na abonament bez telefonu i na kartę. Bardzo podobne wręcz bliźniacze warunki. Koszt abonamentu z umową na 25 miesięcy (o ile dobrze pamiętam) to 40zl a oferta bez umowy na kartę 30 ??!! Jak wspomniałem warunki niemal identyczne z korzyścią opcji na kartę bo tam był internet 15GB a w abonamencie 10GB. Żadnych