Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
@Syn_Tracza: To jest za mało. Muszą #!$%@?ć politykę centralizacyjną i wszystkie jej projekty w drobny mak, zlikwidować urząd wojewody, zwiększyć rolę samorządów wojewódzkich i przestać je ograbiać, urealnić siłę mandatów wyborczych zgodną z demografią i rozmieszczeniem populacji, zreformować cały wymiar sprawiedliwość #!$%@?ąc stamtąd pisowskie kanalie i przede wszystkim, a w zasadzie na pierwszym miejscu wprowadzić cały szereg bardzo trudnych do zdemontowania bezpieczników w systemie, które w przyszłości uniemożliwią konfederopisowi i wszelkim