Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest na sali jakiś informatyk?
Podczas gry w #leagueoflegends na laptopie mam skoki pingu do 200-300. Lag trzyma 2sek i puszcza i tak co chwilę (,) FPSy ok, normalnie ping jest na poziomie 30-40.
Sprawdzałam na kilku innych sieciach WiFi i bez zmian, format też nic nie zmienił.
Macie jakieś pomysły?


#informatyka #gry #lol
  • 20
@NacpanaKislem: skoro format nie pomógł to pewnie problem sprzętowy. Spróbuj pożyczyć od kogoś kartę sieciową usb i na niej sprawdzić jak pomoże to masz rypniętą siecówkę. A może w biosie da się coś jej ustawić ale to by musiał ktoś lokalnie spojrzeć.
@NacpanaKislem: jaki laptop jaka karta graficzna, ile ma lat, jaki system operacyjny, wymień programy w tle, wyłącz podwójnego klienta i na jakim rozmiarze okienka graficznego grasz tzn 1900 mniej czy więcej?
@NacpanaKislem: laptop nie powinien się palić czyli masz problemy z internetem. Najwyraźniej gubi pakiety, jak po kablu nie pomoże to zmień dostawce albo zablokuj pozostałym użytkownikom w domu internet jak grasz na lolu.
@NacpanaKislem: to znaczy, że nie powinien mieć problemów z animacją graficzną lola. Na słabym sprzęcie potrafi crashować, freezować itd. Ale ty grasz na 1200 w okienku rozdzielczości więc i tak mniejsza z tym, najbardziej tnie na max 1900+ gdzie ja mam gtx geforce 1070 w10, i core7.

Sprawdzane już na kilku różnych wifi i cały czas to samo :(


w sensie na innym internecie? masz kilka dostawców? Tu bardziej chodzi o