Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję Waszej porady!
W lazience pomiędzy szybą przy wannie, a blatem jest przerwa 1cm. Jak sie mozna domyśleć z czasem będzie sie gromadził tam kurz, będą widoczne krople od wody i będzie to nieestetycznie wyglądać od strony wanny.

Na załączonym obrazku widać właśnie widok od strony wanny.

Nie mam aktualnie zdjęcia od góry, ale musicie wierzyć, ze jest wysoka szyba na wannie, 1cm przerwy i blat.

Macie jakiś pomysł jak to mądrze zasłonić, zakryć etc - zrobić zeby było dobrze? :D
Pojawił sie pomysł naklejenia od strony blatu, naklejki na szybę, do wysokosi blatu - takiej mlecznej przez którą nic nie widać.

Musze coś z tym zrobić zanim blat z szufladą nie będą na stałe zamontowane (,) A co kilka głów, to niejedna.

#kiciochpyta #pytanie #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #architektura #projektowaniewnetrz #projektowanie
Pobierz
źródło: comment_28ohpPbKw9Jru73q5p7qgLSBmNcbhF2P.jpg
  • 11
@bekart: Plakat z gołą babą zrobiłby robotę a nie jakieś mleczne szyby :D opcjonalnie wsypać kolorowy piasek, ogarnąć kogoś kto się na tym zna, jak są ci ludzie co sypiąc piasek w słoikach robią obrazki.
@PajonkGeniusz: haha opcja numer 1 - jeżeli będzie estetycznie i z pomysłem.
A jak już nie ma wyjścia to chodzi o zamaskowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz tego fanem nie jestem, bo zajrzysz od góry i będzie widać kurz/brud :(
@sayanek: z piaskiem dobry pomysl xD tylko trzeba byłoby od frontu czymś to zakryc, zeby piasek dało się wsypać. Ale na razie szukam jeszcze bardziej przyziemnych opcji( ͡° ͜ʖ ͡°)