Wpis z mikrobloga

@MirkobIog: I po raz setny odkrywają, że Korwin upycha listy rodzinką, gdzie i tak nikt z nich nie wejdzie xD Szkoda, że nie są tak przejęci programem "rodzina na swoim" w spółkach skarbu państwa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkobIog: Kaczyńskiego można hejtowac, ale wie czego chce i dobrze mu idzie, skoro jest u władzy. Zandberg, wydaje mi się że rzeczowo mówi i zna się na tym, na czym powinien. Kto w konfederacji ma jakiekolwiek pojęcie o tym co mówi? Bo chyba nie JKM
@amranty_ on mówi że pensja minimalna 4000 będzie dobra dla gospodarki, specjaliści mówią że to szaleństwo. Kaczyński mówi że +500 spowoduje wzrost demograficzny, specjaliści mówią że wcale nie i tak praktycznie we wszystkim. Wiesz, można mówić wszystko jeżeli z niczego nie jesteś rozliczany, co więcej wychodzi na to że wyborcy chcą słyszeć kłamstwa, a nie fakty jakie przedstawia Mentzen w temacie gospodarki, gdzie wychodzi na to że u nas wcale nie jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapoznalem2: Dzięki za podanie źródła, łap plusa ;)

Art. 196 KK:

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Szkoda, że w tej ustawie Mentzena nie ma ani słowa o Kościele Katolickim ani o religii w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapoznalem2: Przyznaję, że to trochę dziwne... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mentzen sam mówił, że jego ustawy nie są idealne i luki są na pewno, więc wiesz... Raczej nie spodziewam się po nim jakiegoś turbokatolstwa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muzzykalny:

Raczej nie spodziewam się po nim jakiegoś turbokatolstwa


( ͡ ͜ʖ ͡)
to sprawdź jeszcze punkcik 104

a jakbyś bronił ekonomię, wystarczy spojrzeć na punkt 94 i ogarnąć czym to grozi ( ͡ ͜ʖ ͡)

już omijam punkty typu "będzie można bić dzieci bez trwałej krzywdy" i "żeby być notariuszem wystarczy nieskazitelność charakteru, #!$%@?ć studia, nawet średniej nie trzeba"

te
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapoznalem2: przecież powiedział, że z częścią tych ustaw się nie zgadza i są pisane przez innych ludzi. Potrafisz mi powiedzieć, które dokładnie są tymi, z którymi się sam nie zgadza?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapoznalem2: 104:

Projekt faktycznie rozszerza wolność jednostki, albowiemumożliwia jej zawarcie małżeństwa, które jest nieodwołalne


Co ja przeczytałem XD To nie może być jego dzieło, tylko jego "doradcy". @AlgorytmPrima: oby to była jedna z tych ustaw, z którymi on się nie zgadza...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlgorytmPrima: nie widziałem, żeby tak mówił, ale jeśli to prawda, jest większym kretynem niż się spodziewałem - publikować coś pod własnym nazwiskiem, a potem krzyczeć, że to nie on i on wcale tak nie myśli ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapoznalem2: zaznaczył to na samym początku, przed wygłoszeniem tego, więc się nie kompromituj xd

Edit. Zaznaczył też, że te ustawy na pewno mają błędy, które się eliminuje w drodze procedowania ustaw normalnym trybem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlgorytmPrima: źródło proszę, bo aż jestem ciekawy czy to nie jest zmyślone przez kogoś na grupie konfy na fb

nawet jeśli, to nadal nic nie zmienia, takie listy powinny być przemyślane i sprawdzone, w tym momencie to brzmi jak "patrzcie co wymyśliliśmy z kolegami na wosie : D"

a nikt się nie kompromituje bardziej niż polska prawica ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlgorytmPrima: jasne, mam karteczkę z listą zadań na dziś, i nie podskakuj bo zawołam kolegów z discorda neuropy

za coś trzeba dzieci wyżywić, a dobrze płacą za atakowanie partii, która tak czy inaczej się nie dostanie