Wpis z mikrobloga

@geuze Nie mam z kim (,) Właściwie mam kontakt tylko z tą koleżanka, mieszka daleko i ostatnio się z nią widziałam na początku sierpnia. Miała wpaść na kilka dni tj wcześniejszym razem, jednak nagle plan się niestety zmienił. No nic, trzeba to przeboleć...
Dobrze,ze chłodzi mi się Atak chmielu jeszcze :D
@femme_fatale_: ja nie mieszkam w Polsce i piję okazyjnie, ale zarówno Rowing Jack jak i Atak Chmielu - czyli w zasadzie pierwsze polskie, w miarę dostępne IPY uważam za bardzo słabe obecnie.
@geuze Rowing Jack to właśnie ulubione piwo tejże koleżanki ^^ Zobaczymy jak wypadnie Atak chmielu tym razem, ostatnio kilka msc temu trzymał nadal poziom. Ogólnie gustuje w imperial ipach :) Nie mogę coś ostatnio trafić na The fightera z Brokreacji albo Hop empire z Deer bear'a ( a sa to jedne z moich faworytów;)
@femme_fatale_ Akurat wziąłem Plan :D Lubie go ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wzorcowy szału nie robi ale jest przyzwoity. Ja czekam cały czas na powrót Kolektywu jako stauta ze śliwka ale raczej się nie doczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@femme_fatale_ Dawno nie byłem w Dzikim Wschodzie, zapiszę sobie tego hopp runner'a bo nie miałem okazji :D A jeżeli gustujesz w IPAch z Zakładowego to ten ostatni Koktajl Towarzystki mleczny z brzoskwiniami jest po prostu cudowny ()
@FloMeisster Może się skuszę :) Chociaz unikam słodyczy i kwasnosci w piwach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Bardziej skłaniam się ku wyraźnej goryczce, nutach cytrusowych, zywicznych :) W zakladowym byłam o dziwo jedynie raz, chociaż krafty pije bardzo często:D Zwykle w Czarnej owcy, Just crafted, ostatnio tydzień temu w Padbarze i Sw Michale.