Wpis z mikrobloga

#!$%@? #logikarozowychpaskow w kwestii odchudzania to jest abstrakcja XD Mam w #pracbaza taką koleżankę, sporo starszą, bo ma tam jakoś 45 lat i spoko z niej babka, często się coś tam pośmiejemy, ale odkąd ją znam (3 lata) to regularnie w każdym towarzystwie #!$%@?, że jest za gruba, że tego ciastka nie może zjeść (po czym zaraz to je XD) itd. Opowiada i pokazuje zdjęcia jak to kiedyś ważyła 15 kg mniej, co jakiś czas gada że na jakąś dietę przechodzi (najczęściej na tydzień xD), no i ostatnio mi mówiła, że razem z córką przechodzi na tąką mocniejszą dietę i się mnie pytała co ja jem, bo ze względu na duże problemy z żołądkiem jestem na mega rygorystycznej diecie (bez nabiału, glutenu, cukru, fermentujących warzyw i owoców). Nawet zrobiliśmy na spółę większe zamówienie ze zdrową żywnością.

Ja pracuję w biurze, ona w terenie jako handlowiec. No i przyjechała do nas wczoraj i patrzy, że nie ma mleka przy ekspresie, no i się pyta czy nie mamy mleka? Ja mówię, że w lodówce jest. A do lodówki trzeba przejść UWAGA jakieś 20 metrów korytarzem do wspólnej kuchni. No to ona na to, że NO NIEE JAK TO A NIE CHCE IŚĆ DO LODÓWKI i do takiego kolesia co z nim pracuje NO PIOTREK A NIE WYBIERASZ SIĘ MOŻE DO KUCHNI?? No i on poszedł jej po to mleko XD

Mamy 2 firmowe miejsca pod firmą z tabliczkami dla prezesów, inni muszą parkować w głębi parkingu jakieś 300m dalej. Jak ona przyjeżdza do firmy, to dzwoni do mnie czy jest ktoś z prezesów i czy może stanąć na tabliczce, bo przecież jeszcze ten spacer zbyt zdrowotny by był XD

A najlepsze to, że ona generalnie gruba nie jest, jedynie wysoka jak na kobietę, ale gruba na pewno nie, po prostu totalnie normalna waga.

#rozowepaski #coolstory
  • 18
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: moja matka robi ROAARRr OD DZISIAJ WSZYSCY JEMY #!$%@? ZDROWO!!! one one one 1111
ANON, NIE PIJ COLI BO TO NIE ZDROWEEEEEEEE UNACCEPTABLE!! Robisz se kanapke z serem... WW SERZE JEST TYLE TLUSZCZU CHLIP CHLIP, TRZEBA BYLO JESC SZYNKE. Zresz #!$%@? jakis rosol bez miesa, bo wszyscy w domu sa na diecie w zwiazku z dekretem krola robara 2 aka mojej matki, ona sobie naklada mikroskopinja porce na 3 lyzki
  • Odpowiedz
@paruwczanbiedronki: kocie DOJEDZ GO!!! KTO TUTAJ MIALCZY??? TO TY KOTKU!!!! POKAZ KTO MA GLOSNIEJSZE MIALCZENIE, KTO TU RZADZI, OOOO PRZEMOCY SIE NIE BRZYDZI A PARUWKI JE Z MIESA !!!
A POZA TYM JESTES SILNIEJSZYM KOTKIEM I TO JEMU ZEBY WYPADNA A NIE TOBIE
  • Odpowiedz
@paruwczanbiedronki: Podobno wszystko ma swoje granice, tonaca osoba kiedy tonie potrafi sie zlapac brzytwy, tylko dlatego, aby przetrawac, wykorzystujac przy tym wszystkie ekstremalne srodki by przetrwac.
Kazda moneta ma dwie strony kotku, pamietaj o tym..
Innaczej zachowujesz sie przy rodzinie, a innaczej ze znajomymi.
A zachowasz sie jeszcze innaczej, keidy to cos w tobie peknie.
Pragne zauwazyc, ze wiekszosc mordercow nie zabija bo tak.. nie podchodzi do losowej osoby i jej
  • Odpowiedz