Wpis z mikrobloga

@Bernan: Przejrzyj negatywne recenzje na tym agregatorze. W samych podsumowaniach, gdzie powinny mieścić się najpoważniejsze uwagi padają zarzuty o przesadną brutalność na zmianę z politycznym #!$%@?. Przeczytałem kilka tych recek i nie widziałem w nich uwag o strukturze, narracji czy jakimkolwiek subtelniejszym niż fabuła elemencie kinematografii.

Od kilku lat, ja to zauważyłem przy Wonder Woman, nadrzędnymi zaletami - lub wadami - są poruszane treści i ewentualne interpretacji: "wowowowowow, kobieta o kobietach
Pobierz s.....a - @Bernan: Przejrzyj negatywne recenzje na tym agregatorze. W samych podsumow...
źródło: comment_IW1LJQ7JVYjQVfzsYgJFuTYS83ERO73S.jpg
@hard1: Tylko kwestia rozrywki w negatywnych reckach nie jest praktycznie poruszana. Przejrzyj sobie kilka z nich, większość wygląda jakby ci "krytycy" byli siłą zmuszeni do obejrzenia tego filmu i teraz na papierze się odkuwają. Zarzuty o brutalność w praktycznie każdej, kiedy już na trailerach było widać, że jatka będzie bardziej niż konkretna.

Ale jakoś Night Comes For Us, gdzie rzeź była idiotyczna, do przesady perwersyjna i sadystyczna i zupełnie niepotrzebna z
@sejsmita: masz rację, jeśli recenzenci polegają na takich aspektach w swoich ocenach to ciężko ich nazwać krytykami filmowymi, ja bym raczej powiedział politycznymi.
Akurat jeśli chodzi o Rambo to wiadomo na co się idzie i zarzuty nadmiernej brutalności są idiotyczne, ale też zauważam i chyba tutaj też to chciałem zauważyć, jak ludzie chwalą filmy pokroju The Last Jedi totalnie pomijając strukturę czy to co w ogóle sprawia że film jest angażujący,
ja bym raczej powiedział politycznymi.


@Bernan: Może niedługo to minie, ludzie pewnie w końcu się nauczą albo uznają, że mają dość około politycznego #!$%@? przy każdej okazji

Ja chce wiarygodne historie #!$%@?


Albo takie, że nawet nie myślę, czy to jest wiarygodne. Obstawiam, że rambo jest właśnie w tej kategorii. Rambo 4 w niej był. :)