Wpis z mikrobloga

#tvpis #!$%@? propagandą w opozycję
#neuropa : Tak nie można! Skandal! Propaganda! Goebbels byłby dumny!

#tvpis #!$%@? propagandą w #konfederacja
#neuropa : BUHAHAHA DOBRZE IM TAK! SZUR SZUR! BŁAZNERACJA! BRAVO TVP!


#bekazlewactwa #urojenialechitoidalne #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #polityka
Pobierz technojezus - #tvpis #!$%@? propagandą w opozycję
#neuropa : Tak nie można! Skandal!...
źródło: comment_Q4LPqFg2EAeBBtrp0tHuVqkXBttoyHbh.jpg
  • 29
@ajuto00: still, większość retoryki konfy to miażdżąca krytyka pisu, a z drugiej strony mamy od dawna szkalowanie szuralicji przy pomocy różnych sakiewiczów, więc to "ramię w ramię" i "aż tu nagle" są troszeczkę przekłamujące.
@Embiid:

miażdżąca krytyka pisu


Której kompletnie nie widać. Niby ultraliberały, ale jak schodzimy na tematy finansowania kościoła, to Korwin nie widzi problemów, a już po tym jak zbratali się z narodowymi socjalistami to już w ogóle zupełnie schodzą na tematy społeczne - a w tych tematach są jak PiS, ale trochę jeszcze bardziej na prawo.
@ajuto00: która jest na porządku dziennym, przede wszystkim w sferze gospodarczej. Brak krytyki finansowania kościoła to oczywiście żenada, jak i kilka innych zagadnień. Ale ja się tu tylko odnosiłem do jakichś best friendsów, gdzie w rzeczywistości konfa codziennie wytyka pisowi upośledzenie gospodarcze, afery, kolesiostwo etc.
gdzie w rzeczywistości konfa codziennie wytyka pisowi upośledzenie gospodarcze, afery, kolesiostwo etc


@Embiid: zgoda, tylko że po przyjęciu wielu społeczniaków (którzy nie stawiają na gospodarkę) ta krytyka się mocno rozwodniła. Gdy Mentzen zamiast orać socjalistów, przedstawia swoją "piątkę" i jeszcze ją żenująco uzasadnia, to wszelki szacunek dla tej formacji ulatuje. Pokazuje to w jakim kierunku ta formacja idzie. Nawet mi żal, chociaż nigdy na Korwina nie głosowałem.