Wpis z mikrobloga

Macie jakieś protipy na zaakceptowanie przeszłości seksualnej dziewczyny z którą jest się w związku? Powoli doprowadza mnie to do szaleństwa. Idę za rękę, oglądam serialiki i daje buziaki a w głowie mam wizje tego jak kocha się z poprzednimi partnerami. Czego byśmy nie robili to w głowie mam, że wcześniej robiła to z x innymi facetami. Spuszczam się do buzi a w głowię myśl, że inni faceci robili to kilkaset razy przede mną już od 10 lat. Biorę ją w miejscu publicznym albo ogólnie robimy coś nowego a w bani mam, że to jest nowe tylko dla mnie lub akurat dla naszej pary bo kilku innych facetów robiło z nią to samo a ona siada mężczyznom na twarzy już od 2010. Tylko nie piszcie mi nic o tym, że ja przecież wcześniej też uprawiałem seks bo to inna sytuacja. Jak spotykam się z kobietą to oczekuje, że będzie tylko dla mnie. Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
  • 224
@Zielonek93: przecież ty płakałeś że twoja dziewczyna robiła handjoba jakiemuś dresowi i później miała ręce w spermie, a była z nim pół roku xD aż usunąłeś wpis, bo ludzie cię zjechali, że masz #!$%@? pomysły. no nie wiem stary, jak dla mnie, to wolałbym żeby ją obrócił ktoś normalny niż żeby zwaliła jakiemuś brudasowi dresowi, nieźle się szanuje xD ale kto co woli
jestes hipokrytą co nie zmienia faktu ze ja bym sie mógł związac tylko z dziewica ktora sie nie całowała ... brzydziłbym sie takiej ktora juz uprawiała seks ...