Wpis z mikrobloga

@skizo
No brawo PiSSowski propagandzisto.

Usunąłęś mój komentarz pod swoim wpisem o tym że Sommer krytykuje Morawieckiego za wysłanie samolotu po siatkarzy, tylko dlatego że śmiałem pokazać że Sommer to wcale nie #neuropa, tylko, o dziwo #4konserwy pełną gębą.

A napisałem mniej więcej takie straszne żeczy, że Sommer to redaktor naczelny nczasu, oraz powołując się na wikipedię że od mniej więcej 2010 startuował regularnie w wyborach u boku Korwina

W 2009 kandydował bez powodzenia z pierwszego miejsca na liście KW Libertas w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym Gdańsk, uzyskując 0,29% głosów w skali województwa (1408 głosów). W 2010 związał się z Wolnością i Praworządnością. Był pełnomocnikiem wyborczym Ruchu Wyborców Janusza Korwin-Mikke w wyborach samorządowych w tym samym roku i otwierał listę komitetu w wyborach do rady Warszawy, jednak RW JKM nie uzyskał mandatów w radzie. W wyborach parlamentarnych w 2011 startował do Sejmu z pierwszego miejsca na liście Kongresu Nowej Prawicy w okręgu wyborczym Siedlce, zdobywając 2652 głosy. W lutym 2014 został rzecznikiem prasowym tej partii. Zasiadał także w jej zarządzie. W styczniu 2015, po odwołaniu Janusza Korwin-Mikkego z funkcji prezesa KNP, podał się do dymisji. Związał się potem z założoną przez Janusza Korwin-Mikkego partią KORWiN, został rzecznikiem jej sztabu przed wyborami parlamentarnymi w 2015 (w wyborach tych kandydował także do Sejmu).


#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazkorwina #polityka

Pobierz
źródło: comment_TNhyFOtiGxg7Fe6F3OtOYJIhah4qkd5D.jpg
  • 8
@running: Dziekuje, doskonale wiem kim jest Sommer. Jego wizja panstwa opiera sie na minimalnym socjalu, maksymalnej wolnosci podatkowej, dlatego wg niego uzycie samolotu do celow dla niego nieodpowiednich jest naruszeniem. Nie do konca zrozumial, ze wygranie ME to piekna promocja kraju.
Jego wizja panstwa opiera sie na minimalnym socjalu, maksymalnej wolnosci podatkowej, dlatego wg niego uzycie samolotu do celow dla niego nieodpowiednich jest naruszeniem. Nie do konca zrozumial, ze wygranie ME to piekna promocja kraju.


@r3pr3z3nt: W całym moim wpisie w żaden sposób nie chce krytykować Sommera. Z bardzo wieloma jego postulatami się zgadzam. Ale to temat na zupełnie inne wpisy.

Natomiast czepiam się tępej propagandy uprawianej tutaj przez @skizo. A