Wpis z mikrobloga

Wieścił i to długo, shorta trzymałem srogiego. Zgadzało się to z AT, raz nawet przewidział skok do 10700 i mu się udało co do joty. Urósł w moich oczach, pasowało mi to co mówi. A potem się wydygał BAKKT i mieliśmy lecieć na 14k, jako początkujący shorta zamknąłem na lekkiej stracie, w końcu dobrze przewidywał. A teraz? A teraz zamiatam okruszki, trudno, żeby się nauczyć to trzeba wycierpieć.
@tank_driver: życie :) ja stratny nie jestem po tylu latach na ogromnym plusie, BAKKT to było być albo nie byc, może uda się zatrzymać korektę i dalej w górę, ciężko powiedzieć bo to już nie tylko AT ale psychika ludzka i panika
@jurekogorek666: Dlatego Ci pisałem że lepiej byłoby wogóle nie czytać niczego tutaj tylko siedzieć jak Buffet w swoim biurze i analizować. Im więcej informacji natury emocjonalnej tym gorzej. Dobrze ze udało Ci się zarobić, cieszę się twoim szczęściem, ja uznałem że skoro przegapiłem moment zakupu za grosze to spróbuję odbić to sobie w dwie strony (L/S) i będę się starał to robić. Trochę szkoda że duże ruchy raczej już za nami,