Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze zamówienia z #jakidym ? ja wcześniej 2x zamówiłem za pobraniem i było szybko i dobrze. Teraz zamówienie (też za pobraniem, ponad 150zł) czeka od 16-09-2019 ze statusem przygotowanie w toku. Support nie odpowiada ani na maila, ani na chat na stronie. Wygląda na to, że idym znowu spadł z rowerka :(

#epapierosy #epapieros
  • 10
@Choodini88 ja zamówiłem 18.09 za pobraniem - również zero kontaktu (wysłałem 2 maile).. mam nadzieję, że wyślą. Idym też czasem przedłużał mocno wysyłkę.
Daj znać jak coś Ci się ruszy ;)
Zamówienie złożone 23.09 (paczkomat, pobranie) i status także "Przygotowywanie w toku". To moje pierwsze zamówienie. Wcześniej, kilka miesięcy temu, dostałam od nich za darmo "zaległą" paczkę z #idym że wszystkimi zamówionymi produktami, więc myślałam, że będzie git. No a teraz czekam...
Witam.
Zamawiam i płace przy zamówieniu. Ostatnio zamawiałem 14 września. Paczuszkę odebrałem w paczkomacie 17 września zgodnie z zamówieniem.
Mijają dwa tygodnie, a status się nie zmienia. No cóż 2x się udało, tym razem już nie. Nauczony doświadczeniem z idym brałem za pobraniem i jestem w plecy tylko tyle, że nie kupiłem tanio ulubionych liquidow natura. Nigdzie wiecej ich nie widziałem