Wpis z mikrobloga

Czasem bywa i tak, kiedy podwykonawca da ciała. A klient nie wybacza.
Tysiąc kilometrów pękł tylko po to, żeby podrzucić towar na 300km.
Mirki, jest tu ktoś, kto może pomóc w szybkim transporcie po kraju? Czasem to dostawa do klienta, czasem tylko przerzut między podwykonawcami.
Przydałby mi się kontkat do kogoś ogarniającego temat.
Jak sam będę to robił, to zabraknie mi czasu na normalną pracę i nic nie zrobię ;)
#transport #bekaztransa
t-tk - Czasem bywa i tak, kiedy podwykonawca da ciała. A klient nie wybacza. 
Tysiąc ...

źródło: comment_jDHDxLAzV4Do7LRDb1hKVgoGGsU5d2gx.jpg

Pobierz
  • 16
via Zakop
  • 0
@PanKracy582: w stronę klienta średnia miałem ponad 120 i autostradę po swojej stronie. Wracałem już krótszą o 200 km trasą, bo nie musialem odwiedzać podwykonawcy, nie było się już po co spieszyć, a i sił już nie miałem.

Zlecenia to strzały, nie ma tutaj regularności niestety. Towar ładowany na paletach. Jeśli to przerzut między podwykonawcami to Rozładunek tak samo. Ale są tez zlecenia, ze trzeba paczki zdjąć i wnieść do klienta.
via Zakop
  • 0
@PanKracy582: towar neutralny, ładowany między 6 a 22 ;)
Szukam kontaktu do kogoś kto organizuje transport, kasa to już kwestia konkretnego zlecenia przecież.
@xspeditor jechalem bardzo dobrze, za oszczędność paliwa kupiłem sobie hot doga ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ty raczej dużymi się bawisz i na zachodzie, masz kogos na kraj?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: czy ja wiem że 2.3 to bieda? Masterka w mocnych blaszkach ze swoją skrzynią o bardzo krótkich przełożeniach robi robotę. Na światłach nie jedną osobówkę objedziesz a jak dobrze ronda ogarniasz to za rondem i ze trzy auta wyprzedzisz jak ogarniasz jak wyjść z ronda. Jeździłem kiedyś Mastetem 150dCi na blaszce i to mega wygodny samochód był. Nawet rozważam czy sobie używki nie kupić na auto codzienne, na pace miejsca