Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może ma kartę w Citi Handlowy?
Mają promocję, że jak dokonać się transakcji na 1500zł to dadzą voucher na 400zł na allegro.

Mam tylko pytanie, w jaki sposób spłaca się u nich kartę? Jest jakiś numer rachunku na, który można zrobić przelew?

Pytam, bo "spłata zadłużenia karty w bankomacie- min 10zł" - wolał bym tej opłaty uniknąć.

#cebuladeals #banki #bankowosc
  • 7
@rubesom: numer rachunku do spłaty znajdziesz na wyciągu, który otrzymasz po zakończeniu okresu rozliczeniowego. A jeśli chcesz jeszcze wcześniej spłacić, to znajdziesz go po wejściu w szczegóły karty. Będzie tam pozycja: "Numer rachunku do spłaty zadłużenia". I na ten numer robisz przelew ze swojego banku.
@rubesom: ja dostałem telefon w którejś z poprzednich edycji. I zostawiłem sobie tę kartę, bo w sumie nic nie kosztuje, a czasem się przydaje. Tylko trzeba trzymać się nią z dala od bankomatów (jak z każdą) i nie doładowywać Revoluta (to akurat wada Simplicity).
@rubesom: przedmówcy już wyjaśnili. Przelew na rachunek karty możesz zrobić z dowolnego banku.

PS. Promocji jest 7. Wspomniane Allegro, ale też m.in. 400 zł do Biedronki lub Leroy Merlin albo telefon OPPO za 799 zł (różnica w promocjach sprowadza się przede wszystkim do sumy płatności jaką należy wykonać). Porównanie tutaj.
@rubesom: Dobra okazja, ja dostałem od nich 400zł na Morele.net, ostatnio 400 na allegro od BNP, a jakiś czas temu 650 z mBanku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc polecam śledzić te promocje, bo można fajną kasę zgarnąć właściwie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)