Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się na kupnem Oneplusa. Jest opcja z Banggood Oneplus 7 za 1660zł z promką, z drugiej strony jest na Xkom Oneplus 6 za 1700zł. Nigdy nie kupowałem z Banggood stąd moje pytanie, czy to jest bezpieczne i jakie opłaty trzeba ewentualnie ponieść przy okazji cła/vat? Który telefon byście zamówili w takiej sytuacji? #telefony #banggood #oneplus
  • 9
@Flas: bierz 7. Lepsze głośniki, lepsza pamięć wewnętrzna, lepszy ekran (podobny, ale ma te HDR10), mocniejsze wibracje i być może lepszy czytnik (nie wiem czy też op7 ma większą powierzchnię czytnika czy tylko op7 pro).
@Flas: 7 > 6. Kupując na BG/GB bierz przesyłkę EU Priority Line, która omija wszystkie opłaty. Poza tym zapłać przez PayPal (najlepiej używając Revolut'a) i masz cover zapewniany przez nich, jak wiadomo PP jest baaardzo pro-konsumencki. W ten sposób telefon przyszedł do mnie po 11 dniach.
@Flas: bierz z chin, mam już 2 op i odpukać z tym nic się nie dzieje - jeden ma 2 lata drugi 1. Wcześniej miałem OP1 i przez 4 lata nic. Za różnicę, jak coś się stanie to go naprawisz