Wpis z mikrobloga

@brunix: W takich nocnych kadrach lubię kontrasty, więc zdjąłem Ci przy okazji trochę z mgły i szarości szczególnie przy pierwszej latarni i przyciemniłem drzew na chodniku. Mam nadzieję, że się nie gniewasz.

@kaef_v2:

W takich nocnych kadrach lubię kontrasty, więc zdjąłem Ci przy okazji trochę z mgły i szarości szczególnie przy pierwszej latarni i przyciemniłem drzew na chodniku. Mam nadzieję, że się nie gniewasz.


Mi trochę brakuje wyczucia, kiedy jest ten moment że wystarczy już poprawiania w Lightroomie.
Najczęściej tylko wytnę fragment, który mnie interesuje, lekko poprawię kontrast i starczy.
Wiem, że można dużo poprawić w postprodukcji, ale jeszcze długa droga przede mną,
@brunix: wszystko kwestia gustu :D Skoro autor był świadomy tego co robi, to najważniejsze abyś był z tego zadowolony. Mi tam siadają bardzo efekty gdzie jest skupienie na pewnym obiekcie, a reszta jest tłem :D

Przy okazji. Niezłe zdjęcie. Propsuję Mireczku
@brunix:
Kurde, w moim świecie światło latarni daje taki jakby żółtawy odcień, więc tym latarniom zdjąłem trochę z niebieskiego kanału, niby jest cieplej, bardziej jesiennie, ale jeszcze nie jestem przekonany.

Weź mnie zablokuj, bo całą noc będę wrzucał wersje poprawek, a nad ranem po pijaku będę wybierać która najlepsza.... Nie bez powodu przestałem zdjęcia robić xD
kaef_v2 - @brunix: 
Kurde, w moim świecie światło latarni daje taki jakby żółtawy od...

źródło: comment_KMeVgjIEyJtK4W22Pzk20WRBm2pSBJ4w.jpg

Pobierz