Wpis z mikrobloga

@Vencite a masz lawete?
A tak serio to patrzeć pod tylny układ jezdny/belke, jak widać rudą to #!$%@?ć z nogami bo alfa może ci spaść na stopy.
Bravo podobnie, tam dochodzi kapanie z uszczelek na tłumik który gnije...i na krótko można to zalepić powertapem żeby nie było poznać
@Vencite: typowa lampucera na handel, kupił za 2 tyś euro i chce puścić za 3,3
Brakujące elementy zderzaka, źle spasowane krawędzie maska lampa błotnik, tylna klapa za wysoko względem reszty o 7-8mm, wygnieciona pianka przedniego fotela jak w taxi po 420tyś,
Dużo plaka, czernidła do opon i szamponu i masz z ulepa zrobionego świecącego ulepa dla naiwniaków.
Jak szukasz auta a nie masz kasy i oglądasz najtańsze to nie szukaj niemców,
@Vencite: Przede wszystkim wejdź sobie na sutoscout24 i zobacz ile an zachodzie normalnie kosztują zadbane samochody (jest sporo drożej niż z polskiej dystrybucji), a następnie odpowiedz sobie na pytanie co za gruzy są sprowadzane, że handlarzom opłaca się sprzedawać za tak niską cenę
@Vencite: Zdjęcie 7 i 8, już widać różnicę jak lampy się schodzą. Na 8 jest git, na 7 widać, że ta na klapie jest ciut wyżej. Coś tam było robione. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, osobiście stwierdzę, że cena nieadekwatna do wyposażenia. Dodatkowo komis i ten magiczny przebieg, niby potem możesz gnoić gościa łatwo w sądzie z tytułu wad ukrytych, skoro to firma, ale czy warto
@TheOneEyedKing: o, suuper analiza. W alfie klapa krzywo siedzi jak wymieni się siłowniki na zamiennik xD. Mogę Ci zdjęcia swojej podesłać, gdzie jeden siłownik to zamiennik a drugi ori. Super jest ten samochód zbudowany, klapa nie odbija na tyle, by ją normalnie otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ScaRRyMaN: Po prostu mówię, że coś było dłubane, nie powiedziałem, że "łooo Panie #!$%@? w chuuj, pewnie ćwiara wstawiana, albo połówka". Nie siedzę w alfach, więc nie wiedziałem, że tam siłowniki grają taką rolę. To świadczy o tym, że handlarz jest rasowym handlarzem, zamiast wymienić oba, żeby było spasowane, to woli po taniości i jak twierdzisz zamiennik.