Wpis z mikrobloga

Duży, nowy, sondaż w 28 państwach UE: Czy geje, lesbijki i osoby biseksualne powinny mieć te same prawa jak osoby hetero?

kolor niebieski - zgadzam się
kolor czerwony - nie zgadzam się
kolor szary - nie wiem

Obserwuj #infog - ciekawe infografiki, wykresy, mapy (społeczeństwo, gospodarka, technologia, natura)

źródło

#ciekawostki #polska #europa #polityka #neuropa #4konserwy #lgbt
Pobierz cieliczka - Duży, nowy, sondaż w 28 państwach UE: Czy geje, lesbijki i osoby biseksua...
źródło: comment_SJbq3GY37JyzyZuCIXHTxBujAnZMuowV.jpg
  • 9
. Państwo wspiera rodziny, bo mogą się rozmnożyć i je wzmocnić i na taki przywilej pary homo nie zasługują.


@sedzia_Stuleya: Osoby homoseksualne nie są bezpłodne i jak zechcą mogą mieć dzieci. Mój chłopak ma ich np. dwójkę (obecnie w wieku nastoletnim). Prawo do adopcji i invitro nie są żadnymi przywilejami, a kwestią równych praw człowieka par heteroseksualnych i jednopłciowych. Będziemy o tym jasno i głośno mówili - małżeństwa jednopłciowe są już
Pobierz artpop - > . Państwo wspiera rodziny, bo mogą się rozmnożyć i je wzmocnić i na taki p...
źródło: comment_IGQzv4nqmaEXbCFawL2CTKex5zMo9KT4.jpg
@kobiaszu: Równość małżeństw pozostaje kwestią priorytetową dla LGBT
Przez równość rozumiemy równość czy nierówność? Bo mi się wydaje że jeżeli ktoś walczy o równość to walczy o te same przywileje dla siebie.
@kobiaszu: 1.Przede wszystkim osoby homoseksualne nie mogą być tym małżeństwem w świetle naszego prawa.
2. Bezdzietne małżeństwo może zaadoptować dziecko w normalnej procedurze.
Państwo wspiera rodziny, bo mogą się rozmnożyć i to państwo wzmocnić


@sedzia_Stuleya: Czy możesz podać ustawę, która określa takie wymaganie? Bo wydaje mi się że państwo nie interesuje czy para jest płodna lub nie.

Moja 60 paro letnia ciotka ostatnio wyszła za mąż za gościa w swoim wieku. Dzieci jak wiadomo z tego związku nie będzie, a pomimo tego mogą korzystać z praw małżeńskich.