Wpis z mikrobloga

Są jakieś ciekawe atomizery na gotowe grzałki prócz Uwell Crown IV i TFV16? Bo do kręcenia własnych grzałek nie mogę się od lat przekonać. Zamierzam kupić tego nowego Aegis X z wyświetlaczem ale nie bardzo mam pomysł na góre. I powiedzmy, że cena nie gra roli.

#epapierosy #epapieros #vape
  • 6
@k3lt: Wiem wiem, mam oba które wymieniłem dlatego szukam czegoś innego na nowy mod. Chyba będę musiał się nauczyć kręcić grzałki, polecasz jakiś atomizer bez gotowców, możliwie jak najlepszy?
@imargam_2137: Ja mam Kylina Mini i jestem z niego bardzo zadowolony, na single coil to bylby moj wybor ponownie. Na mesha polecilbym Unity Profile / Kylina M. Na dual coil Kylin v2.
A grzalki do RTA przeciez mozesz kupowac, nic nie trzeba krecic. Cala filozofia to przeciagnac bawelne, ulozyc przyciac i juz.
@imargam_2137: Ja bym polecił Aegis Legend + Profile Unity RTA, mam ten zestaw i w całej swojej historii epalenia nie czułem lepiej oddawanego smaku, zakładanie mesha jest banalnie proste, nie musisz nic kręcić, jedynie watę przekładasz przez otwór, przycinasz i pensetką wciskasz w kanał. Z czystym sumieniem polecam, nie będziesz zawiedziony, a Aegisa X nie polecam, to praktycznie Legend tylko z dużym ekranem który po pierwsze wcina sporo baterii a po