Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak na tą porę to dość abstrakcyjne pytanie, ale gdzie teraz kupić laptopa? W sensie nie dzisiaj, ale ogólnie. Sklepy z serii MM, Saturn to raczej kiepski pomysl z tego co tu sie przewijało. Sklep z pierwszą literka, która mieści sie przy końcu w alfabecie też nie wzbudza mojego zaufania wiec jestem w kropce ¯\_(ツ)_/¯. Szukam takiego do prac typowo 2D (Illustrator, Photoshop, Indesign) gry mnie nie interesują.
#komputery #laptopy #pytaniedoeksperta #programowanie
  • 21
@ko_rben: bardziej bym się obawiał moreli niz xkomu. od biedy jak sie boisz xkomu mozesz zamowic do sklepu i tam odebrać. maja dosc fajna siec stacjonarna.

imo - xkom nigdy mmie nie zawiodl( nie to co morele - w sumie 2 razy) i wszelkie zamowienia robie w xkomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hirunkan: przewinęło się tu kilka historii o negatywnym zabarwieniu wiec prawdopodobnie podświadomie wyrobiłem sobię negatywną opinię. Przyznam szczerze, że nie miałem żadnych przygód z tym sklepem, ale to co kupowałem to mieściło się w przedziale cenowym 200-400 zł więc ceny były podobne jak u konkurencji. Nie upieram się przy swoim stanowisku odnośnie tego gdzie kupię, a gdzie nie. Zakupy tego typu przeciętny człowiek robi raz na jakiś czas wiec nie mam
@ko_rben: to ja Ci powiem, ze kupowałem ładnych 5 lapków z x-kom (trochę do firmy i trochę prywatnie) i zero problemów np. z gwarancją. Obsługa też na bardzo dobrym poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonso117: nie mam do nich zaufania. Potrzebuję trochę mocniejszego laptopa niż standardowy. Z nie mam zamiaru ściągać z zagranicy ani nabywać "nołnejma". W pytaniu nie chodziło gdzie kupić najtaniej hahahah. Cena jest drugorzędną sprawą. Chodziło mi bardziej gdzie teraz można kupić sensownie laptopa nie martwiąc się, że po drodze był już u kilku klientów ;)
@ko_rben: RTV AGD - kupisz jakieś badziewie i przepłacisz z 10-20%. Na allegro też się nie opłaca (chyba że używane). Najlepiej kupić komputer składany, gdzie sam decydujesz jakich części potrzebujesz. Kiedyś poleciłbym ci Morele, ale po ostatnich wydarzeniach to weź lepiej idź do jakiegoś x-komu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keyoo0: skład i przygotowanie do druku od czasu do czasu modelowanie bez renderowania, sam model. Jak juz pisałem gry mnie nie interesują. Potrzebuję wydajnego laptopa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopek12345: stacjonarny byłby najprostszym rozwiązaniem ale nie jest mobilny :) Nie zawsze musze pracować w domu. Ten ktory mam juz mi lekko nie wyrabia i potrzebuję drugiego. Większość komentarzy tutaj jest jednak pozytywną jesli chodzi o X-kom więc może faktycznie zainteresuję się ich ofertą.
@keyoo0: po jakiemu Ty do mnie piszesz?

Szukam takiego do prac typowo 2D (Illustrator, Photoshop, Indesign) gry mnie nie interesują.


Jak juz pisałem gry mnie nie interesują. Potrzebuję wydajnego laptopa.