Wpis z mikrobloga

Jest taka strona dla ludzi z fobią społeczną (sam kiedyś taki byłem to korzystałem z tego forum) i 90% dziewczyn standat ma zaznaczony status w związku a 90% facetów jest wolnych, można tam również zamieszczać ogłoszenia towarzyskie prawie każde ogłoszenia faceta otrzymuje 0 zainteresowania ze strony różowych. ~Jedno na 20 ogłoszeń jest ogłoszeniem różowej i tam zainteresowanie jest już bardzo wysokie. Tylko potwierdza to fakt że przegryw jest dla różowych nikim a taka różowa z fobia społeczna nawet może liczyć na zainteresowanie chada. No bo ona taka nieporadna i ma tzipe.. Trzeba jej pomóc, a niebieski z fobia to nieudacznik i odpad społeczny.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: zabiegac? Prędzej prosić się, błagać je o poświęcenie czasu. Sam na portalach rozmawiam z dziewczynami i trzeba je ciągnąć za język same nie wykazują żadnej inicjatywy, bo jak nie ty to ma setki innych spermiarzy, masakra. Ja mam w dupie taki wyścig o cipe cały czas proboje znaleźć normalna i jak tak dalej pójdzie to zostanę czarodziejem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz